Ťuki TV - zvuk

Otázka

• 0

Už druhý deň mám slovenskú jazykovú stopu na Ťuki TV strašne slabú, resp. nepočuteľnú. Po prepnutí na druhú stopu (qaa či ako je to označené) je zvuk normálny, bohužiaľ v angličtine a pod. 

Prijímač ADB-5800SX.

Na Kaone je zvuk OK. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

@bukovans skus restart magio boxu, ak nepomoze urcite kontaktuj technicku podoru 0800 123 777

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dik, reštart a továrenské nastavenia som samozrejme skúšal. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Problém bude jednoznačne v boxe, týmto ADBčkam skončila technická podpora, chystá sa nový Kaon s HDD

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dnes pred 17:00 bol zvuk v poriadku, z možností kanála zmizla druhá zvuková stopa qaa. O hodinu, teda o 18:00 je zvuk opäť veľmi tichý, ani pri maximálnom zvýšení úrovne hlasitosti (na boxe a v TV) nie je možné poriadne rozumieť čo postavičky hovoria (počuť akurát hudbu a efekty).

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pred chvíľou zvujk išiel - ale iba hudby a ruchy, rozhovory nebolo počuť. Teraz zasa zvuk nejde.

Uvítal by som keby sa ozval niekto, kto má ADB-5800SX (box s HDD - ale pozor, sú dva rôzne ADB s HDD, aj keď vizuálne spredu sa zdajú identické).

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Miloš Martovič: bez toho, aby som s boxom niečo od 27.8. robil sa problém 28.8. už neobjavil. Z uvedeného dôvodu pochybujem, že bol problém primárne spôsobený boxom. Skôr si myslím, že problém bol v použitom kódovaní audiostopy, s ktorou si ADB-5800SX nedokázalo poradiť, nakoľko použité parametre neboli pravdepodobne plne definované v software prijímača.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar