magio go premium

Otázka

• 0
cena 5.99 na magio go premium plus 24 mesacna viazanost je dost prehnane...ked uz je to viazane tak ok...za 3.99 by som to vzal hned...toto je vela toto tak bez viazanosti...prehnana cena lebo telekom nema na Slovensku konkurenciu v tv do fonu...orange sice ponuka nieco no clovek musi byt ich zákazník...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Ahoj @Kostelanský Daniel danokosto, 

v rámci Magio Go Premium môžeš sledovať naživo až 50 programov rôzneho zamerania, pre pohodlnejšie využívanie TV GO  máš za zvýhodnených podmienok možnosť  získať TV Go Premium s tabletom a Easy Pecku s 9 € kreditom, sledovanie programu súčasne na 3 zariadeniach (smartphone, tablet PC/ntb) v rôznej kvalite podľa rýchlosti Tvojho pripojenia. Výhodou je  možnosť sledovať 7 dní spätne obľúbené seriály alebo filmy v rámci Archívu, nahrávať až 10 hodín programu, prípadne zaparkovať program pre neskoršie dopozeranie.

Petrush.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
bolo by to fajn ja by som ho chcel bez tabletu aj bez tej easy pecky...mam pausal...a mobil S5..do fonu sa hodi..no keby ze je mago go za 1.99...a premium 3.99...mali by viac zakaznikov...ja by som nevahal a bral to..ale 5.99 je vela...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Kostelanský Daniel danokosto ceny neovplyvnime :smileyhappy:, ale mozes si to kedykolvek zrusit, skus este overit na bezplatnej linke, alebo napis na chat, ci je to mozne naozaj zrusit kedykolvek 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar