prepis SIM karty na nového užívatela

Otázka

• 0

môžem jeden deň uzatvoriť novú zmluvu na moje meno a hneď potom spraviť prepis na nového úžívateľa. je prepis spoplatnený ak sa jedná o rodinného príslušníka, ktorý to číslo používal doteraz len zmluva bola na moje meno?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

Ahoj, pred prepisom musí byť vystavená pri danom čísle najmenej 1 faktúra. Ak myslíš novou zmluvou predĺženie viazanosti, teda nejaká faktúra už bola vystavená, tak číslo môžeš prepísať aj hneď. Prepis stojí 11,95 Eur. Nerozlišuje sa, či to prepisuješ na rodinného príslušníka, firmu alebo niekoho iného.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

číslo je funkčné nejakých 8  rokov. vvšetky faktury vyplatené. mylsel som uzavrieť novú zmluvu na moje meno a hneď spraviťť prepis, nakoľko som zákazník cca 15 rokov mám 5 zmlúv a budem mať hadam včäčšie možnosti pri uzatvorení zmluvy ako nový zákazník. jedná sa o dcéru, ktorá by si mohla všetko ohladom telekomu riešiť sama, teraz musím  každú maličkosť riešiť ja.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ak je to takto, môžeš prepis urobiť aj hneď po predĺžení viazanosti. Skús sa prípadne na predajni rovno opýtať na nejakú zľavu na ten prepis. Ozaj, ešte som zabudla napísať, že tam musíš prísť ty aj dcéra- teda obaja účastníci

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

mladý motivovaný predajca mi stále ponúkal jeden paušál , ktorý je vraj úplne najlepší a odmietal kontaktpvať retenčné odd. ak si uzavriem zmluvu ja a potom spravím prepis na dcéru, ktorá číslo používala doteraz, tak vraj po prepiseprídeo všetky výhody v zmluve, ktoré boli dohodnuté so mnou. tak som sa podakovala odkráčal do O2 a k Oranžovým, kde mi s radosťou ponúkajú bonus za prenos čísla a cenovo výhodnejší paušál. Takžev najbližšej dobe to prepíšem na dcéru a prvý z piatich paušálov pojdeku konkurencii. Dcéra vraj tým, že zmení adresu nebude mať nárok na také výhody aké by ponúkli mne.to je zaujímavé. asi budeme bývať v trojgeneračných domoch až do smrti . je to na smiech alebo na zamyslenie?

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

na zamyslenie je skúsiť iného predajcu, ktorý bude ochotnejší, skús zavolať, možno ti skôr poradia a prepis potom vybavíš na predajni po nastavení akcie a všetko ti zostane ako bude v zmluve dohodnuté

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
To je čo za hova.... od operátora? Aj ja mám rovnaký problém. To prečo nie sú ochotný prepísať moje meno na moju dcéru a všetko by ostávalo naďalej po starom. Ale oni NIE! radšej prídu o zákazníkov,ako by mali grátis vykonať prepis mena. 12€ za prepis nedám-radšej prejdem ku konkurencii.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz