dorucenie

Otázka

• 0
Ahoj. Pondelok 17.08 som si objednal cez eshop mobil aj paušál. Za akú dobu mi to doručí kuriér.Ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

Ahoj, už ti ohľadom objednávky volali?  Ja som si predlžovala cez web viazanosť a telefón so zmluvou mi doručili na druhý deň po hovore, ale asi záleží aj od adresy doručenia.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No dnes volali ale mal som tichy rezim. Rano okolo 9:00 maju volat.  Do piatku to asi nepride. Ci?       Od pondelka zas do roboty a pracujem 30km od domu. Tak budem musiet si zobrat volno ked to dorucia.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ak ti zajtra spracujú objednávku, tak sa to možno ešte v piatok stihne. Opýtaj sa zajtra

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To by bolo super. Ked ze dnes mam narodky a darceka  som sa nedockal. Tak mozno piatok bude oneskoreny ale potesujuci. :-)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Aj ja si objednavam take darceky vacsinou sam a potom len cakam, kedy pridu:smileytongue:

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Ja som sa chcel spytat tuto istu otazku, aj ked, mne este nikto nezavolal... Tiez som objednaval v pondelok...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak vybavene, na treti den mi volali ze tento telefon nemaju a ani mat pravde podobne nebudu ( Hovorim o Note 4), ze by bolo najlepsie keby si vyberiem nejaky iny. Ale pani bola taka zlata, ze sa stym este pokusi nieco robit a zavola mi, tak som zvedavi.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz