dorucenie

Otázka

• 0
Ahoj. Pondelok 17.08 som si objednal cez eshop mobil aj paušál. Za akú dobu mi to doručí kuriér.Ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

Ahoj, už ti ohľadom objednávky volali?  Ja som si predlžovala cez web viazanosť a telefón so zmluvou mi doručili na druhý deň po hovore, ale asi záleží aj od adresy doručenia.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No dnes volali ale mal som tichy rezim. Rano okolo 9:00 maju volat.  Do piatku to asi nepride. Ci?       Od pondelka zas do roboty a pracujem 30km od domu. Tak budem musiet si zobrat volno ked to dorucia.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ak ti zajtra spracujú objednávku, tak sa to možno ešte v piatok stihne. Opýtaj sa zajtra

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To by bolo super. Ked ze dnes mam narodky a darceka  som sa nedockal. Tak mozno piatok bude oneskoreny ale potesujuci. :-)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Aj ja si objednavam take darceky vacsinou sam a potom len cakam, kedy pridu:smileytongue:

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Ja som sa chcel spytat tuto istu otazku, aj ked, mne este nikto nezavolal... Tiez som objednaval v pondelok...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak vybavene, na treti den mi volali ze tento telefon nemaju a ani mat pravde podobne nebudu ( Hovorim o Note 4), ze by bolo najlepsie keby si vyberiem nejaky iny. Ale pani bola taka zlata, ze sa stym este pokusi nieco robit a zavola mi, tak som zvedavi.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar