Čo je pravda?

Otázka

• 0

Zdravim, 

1. augusta, som si objednal magio internet a chcel by som vediet kedy by mi realne mohol ist??

Pred objednavkou som kontaktoval infolinku aby som sa opytal na podrobnosti ohladom sluzieb a pod. a povedali mi ze po objednavke na internete ma budu kontaktov do 3 dni - ano stalo sa, a potom do 1--2 tyzdnov pride kurier - prisiel do tyzdna a  ze potom mozem zacat vyuzivat sluzby...  internet sme zapojili nesiel tak sme zavolali to telekomu kde je problem, povedali ze do 48 hodin pojde, nesiel, zavolali sme po 3 dnoch a povedali ze dasich 48 mame cakat.. zas nic ..nedalo nam to tak sme isli do predajne kde nam povedali ze do vecera vam to pojde.. nic.. volame opat a nakoniec nam oznamili ze tak do mesiaca by to malo ist...

VIE MI NIEKTO TEDA REALNE POVEDAT KEDY TO POJDE?? .. kebyze hned viem ze ano moze to trvat mesiac poviem si OK .. ale uz ma toto zavadzanie fakt nebavi.. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Ahoj @hruz.jozef ,

ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Vedel by si mi prosím poslať cez súkromnú správu: 1. Klient ID / číslo adresáta 2. Meno a priezvisko osoby, ktorá podpísala zmluvu 3. Kontaktné číslo? Pošleme vzniknutú situáciu na preverenie kolegom.  

Ďakujeme.

Prajem pekný deň  Ľuboš

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Tazko ti takto pomoct

Skus napisat:
Aky mas internet? Optika ? Kabel?
Mas to zapojene dobre?
Ide o aktivaciu alebo predlzenie?
Na technicku podporu si volal? Ak ide o technicky problem, mali by pomoct

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.