elektronická faktúra

Otázka

• 0

Chcem aby mi posielali faktúru na iný email,čo robiť? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

8 odpovedí na túto otázku

• 0

Ja nemam s Elektronickou fakturou s podrobnym vypisom dobre skusenosti :-(  a preto som ju zrušil. Zasielali mi ju na Mail ale zamknutu a ani za ten svet sa nedala odomknut. Nedokazali to ani na predajni ked som tam zasiel aby ma to naucili. Podal som žiadost aby Mi na moje riziko zrusili šifrovanie tejto faktury nakoľko do mojej Mail. schranky mam pristup iba Ja. Samozrejme Mi to zamietli :-(  ani za svet si nedali vysvetlit ze ked Mi zasielaju podrobny vypis aj s fakturou v papierovej podobe do poštovej schranky je tato zasielka viac ohrozena ako ked Mi pride do Mailu chraneneho heslom.

Neviem asi som BLAZON ktorý sem padol z Mesiaca a nepatrim na Planetu zem. Rozumie niekto takej Hluposti? Odpočuvať Ma možu kedykoľvek sa im zachce a Fakturu s Podrobnym vypisom Mi šifruju ..... Hmmmmmmmmmmmmmmmmmm ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj STJOPA, elektronicku FA si mal na pausale alebo na internet +TV? Lebo ja mam na Happy a tiez som mala zaheslovanu fakturu. Ked som ale zavolala na 0800 123456  a dala im ID poslali mi dokonca povodne heslo, aby som si otvorila predosle faktury a ostatne mi dali bez hesla. Co mi aj potom dalsia faktura prisla normalne. Nemusela som zadavat ziadne heslo pri otvoreni. 

avelino, staci ak zavolas ak zavolas na 0800 123 456. Ak zavolas z cisla, na ktorom to chces zmenit, tak ti bude postacovat iba meno a priezvisko a datum narodenia. Ak budes volat z ineho cisla, budes pravdepodobne potrebovat aj ID kod.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Fakturu som mal za Pausal. Neviem neviem či by si uspela lebo Ja som tam mal aj elekronicky PODROBNY VYPIS,myslim že to bol hlavny zadrhel. Ale ked Mi ten vypis posielaju NEKODOVANY v papierovej forme do Poštovej schranky verejne pristupnej v brane, tak si myslim že tento je ovela viac ohrozeny ako keď Mi ho pošlu do Mailovej schranky. :smileysad:

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To mas pravdu. Podrobny vypis sa neda zasielat bez hesla. Mozno by som trosku oponovala s tym zasielanim postou. Lebo ked mne  posielali postou, kedysi, tak mi prisiel doporucene a postarka ho nedala manzelovi, ale mne. Takze to mozno zavisi aj to postarky :-). Neviem, ci ho mozu len tak dat do schranky. Avelino pisal/a o elektronickej fakture. Tak preto som tak reagovala. Mozes si dat posielat iba elektornicku fakturu samostatne. A ta sa da zasielat aj bez hesla. Samozrejme kazdemu vyhovuje nieco ine :-)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak vidis a mne posielaju Podrobne vypisy normalne a nie ako doporucenu postu do ruk...Hadžu ju bezne do schranky,ak by lola doporucena do ruk urcite by ju dali iba mne.... Je to papierova Faktura aj s podrobnym vypisom.

a prečo?  No LEBO MEDVEĎ - žijeme v absurdistane.

NECHAJME TO TAK .... Ja som len napisal moju skusenosť a Ty svoju. Nič s tym neurobime lebo ako som už napisal ..... MEDVEĎ    :smileyindifferent:

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

a Celkom na zaver aby som to z mojej strany uzavrel .... ak si ZAKAZNIK nezela aby mu bolo cokolvek ( ci je to faktura alebo podrobny vypis ) zasielane zaheslovane a potvrdi to aj svojim podpisom tak by  nemali dalej polemizovat  a zakaznikovi vyhoviet.                   

HOWG  :smileywink:

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar