Magio internet Security - zlodejina...

Otázka

• 0
kde odhlasim v konte tu poje- zlodejinu? 2x som sa nechal napalit. hanba mi.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

ja to mam osetrene tak ze som si stiahol s uloz to fajnovy generator klučov na avg pouzivam avg a aj vsetci moji znami a sme totalka spokojny bezpecny nakupujem cez net platim kreditkami secko nikdy ma neokradli nikdy mi malware neposielal z môjh fb niaky zavireny odkaz nic sa mi nikdy nestalo takze nieje co riesit afk avg aj legalne stoji par eur a je aj lepsie ako eset z mojich osobnych skusenosti mal som aj ten a nebol ani zdaleka 100% ano avg trocha viac na pc citim ale verim mu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

http://www.telekom.sk/osobne/magio-internet/dalsie-sluzby/pocitacova-bezpecnost/magio-internet-security/objednanie-a-aktivacia-sluzby/

služba sa ruší prostredníctvom formuláru,

Deaktivvácia je bezplatná. K vašej 1. faktúre bude prirátaná alikvotná časť sumy za neúplný mesiac, v ktorom službu začnete využívať.

Poplatok mesačného programu služby zahŕňa prevádzku a služby obsiahnuté v rámci dohodnutého programu služieb. Poplatky nad rámec dohodnutého programu služieb sú účtované osobitne v zmysle Cenníka.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

nie si sám koho o....li,mal som od tcomu eset na 2pc ale od augusta min.roku my zrazu fakturovali esety 3,pritom ja som si nič neobjednával ani neaktivoval.prišiel som na to až po 8 mesiacoch nasledovali telefonáty na zákaznicku linku samozrejme sa nestalo nič tak som zašiel do t-centra tam mi slečna nadbytočný eset deaktivovala s tým že peniaze fakturované naviac vrátia.no nevrátili nič ale aspon som už neplatil navyše,pol roka bol pokoj a v poslednej fakture za oktober znova nabehol tretí eset a na drzovku si zato vyfakturovali 7 platieb navyše,takže z bežnej 20 eurovej faktury bolo 40euro.Už som šiel rovno do tcentra slečna eset zrušila a peniaze že vrátia vo faktúre,no h...o.prišla dalšia faktura no pohoda 3 esety ako nič naučtované.to ma už dožralo a zrušil so cely ich internet security a keby nebola viazanosť tak by som bol už u pomaranča alebo u kyslíka.preč od tejto bandy neschopných de...ov.

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ked kliknem na ten link tak môj antivírový program samozrejme Eset sa ozve, že

Prístup na web stránku bol zablokovaný.  

Stránka sa nachádza na zozname s potenciálne nebezpečným obsahom.

Je asi jasné, že prečo :) 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar