Zmena z ADSL na VDSL (ešte raz)

Otázka

• 0

Dobrý deň, našiel som tu na fóre odpoveď na otázku, ako prejsť z ADSL na VDSL pred uplynutím doby viazanosti, ale to nie je môj prípad. Ja som dlho po uplynutí viazanosti a pred 3 dňami som uzavrel novú zmluvu na VDSL. Dnes mi prišiel VDSL router, všetko mám správne zapojené, pripojený som, ale na konfiguračnej stránke routra vidím, že linka je stále ADSL. Kedy môžem reálne čakať zmenu? Alebo je v niečom chyba? Je v poriadku, že mi bolo povedané, že môj login a heslo ostali rovnaké ako predtým?

Edit: otázku som položil na live chate a dostal som odpoveď, že musím vydržať pár (bez bližšej špecifikácie) dní, kým to technici nakonfigurujú. Molo by  vhodné, keby zákazníka o tom informovali dopredu pri podpise zmluvy, podľa môjho skromného názoru...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Ahoj @jfra,

ak ti odpoveď od  @Suzi pomohla, budeme radi, ak ju označíš ako Riešenie. Možno tak pomôže aj ostatným na fóre Šťastný smajlík

Ďakujeme.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

dobry den @jfra , prechod na VDSL moze trvat aj niekolko dni, technik musi priamo na ustredni menit pripojenie z dsl na vdsl, odporucam sa informovat o stave vasej objednavky bud cez  zakaznicku linku 0800 123 456 alebo cez online chat

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar