nezáujem o zákazníka?

Otázka

• 0

Dobrý deň. Skončila mi viazanasť na pevnej linke kde využívam aj internet, ten končí vo februári 2016. Platil som cca 25€ mesačne, teraz ked pevná nieje v (akcii) platím vyše 30€. Tak som prejavil záujem o ďalšiu spoluprácu a taktiež o dalšiu službu magio sat. nechal som odkaz na chate a nasledujúci deň sa mi ozval pracovník ktorý mi ponúkal to isté ako je na nete bez žiadnej výhody. Služby telekomu využívam už pekných pár rokov, aj mobilnej siete kde sme celá rodina. Tak som očakával, že aj ponuka sa trocha odzkadlí. No pán mi povedal, že na káblové spojenia sa neposkytujú žiadne výhody ako je to u mobilných služieb. Tak som mu povedal, že Orange mi ponúka výhodnejšiu cenu a poskytuje možnosť prechodu k nemu. Reakcia bola, že môžem prejsť. To tak sa cení vernosť, peniaze ktoré roky nechávame za služby? To teda ďakujem a radšej prejdem ku konkurencii. To aspoň budú moje peniaze smrdieť oranžovím a nie magentovím.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

9 odpovedí na túto otázku

• 0

Ahoj @B.Dolezal, mrzí nás Tvoja skúsenosť.  Vedel by si ma kontaktovať cez súkromnú správu? Pozrieme sa na vzniknutú situáciu.  

Ďakujem za porozumenie.

Prajem pekný deň 

Petrush.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A neponukol ti web zlavu a nieco v style, ze isty cas budes platit nizsie programy, no realne budes vyuzivat vyssie? Pripadne ked pises, ze si chcel aj telku, tak by si mal mat narok aj na magentu

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ponukli, to však ponuknu aj pri predlžovaní cez net. To má byť výhoda?

Magentu mi ani nespomenuli.  Narážam skôr na prístup ked im oznámim, že konkurencia má lepšiu cenu a oni šak môžem ísť. to je trocha smutné.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

no neviem, skus ich kontaktovat este raz a pytaj si magentu. a vsetky mozne zlavy na ktore mozes mat narok - doplnkove sluzby a podobne 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A vypočuť si znova "zľava iba na mobilné siete a môže isť ku knkurencii". Ďakujem pekne. Ak sa im nepáčia moje peniaze, mohli to povedať nazačiatku. Páčiť sa budú inde.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mne miesto 25 euro, prišla faktúra na vyše 50,- €. Volala som hneď na call centrum a obiednala si predĺženie zmluvy. Všetko mi potvrdili a boli veľmi milí, len o mesiac mi prišla fa na vyše 50,- euro, tak som volala zase, zase mi sľúbili, že mi paušál predĺžia a vrátia mi sumu, ktorú mi zaúčtovali na vyše. Ďalší mesiac zase 50,- euro, ďalší telefonát na call centrum. Ospravedlnili sa, povedali, že to napravia a vrátia mi neoprávnene zaúčované peniaze. Po štyroch mesiacoch mi konečne prišla na podpis zmluva a zmenili mi paušál, no peniaze, o ktoré ma pripravili, kým som mohla služby využívať u serióznejšieho operátora mi samozrejme nevrátili. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Náš zákazník musí nám dobre platiť .....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Ja mám inú skúsenosť , počas viazanosti som menil (zvyšoval) V T-centre v budove Telekom paušál Happy XS na M. Pracovníčka mi (ako som neskôr zistil nesprávne) potvrdila že aj pre mňa platí cenník aktuálny čo bol na pulte.(volné minúty do ČR ako súčasť paušálu)O to väčšie bolo moje prekvapenie keď na najbližšej faktúre boli hovory spoplatnené plnou sumou našťastie len pár drobných, ale PRINCÍP!!! Tak som volal na 0800123456 a čuduj sa svete, dozvedel som sa že platný cenník je len pre novo podpísané zmluvy (viazanosti) a nie pre zmeny počas platnosti viazanosti, tu platí starý cenník !! A teraz tá pozitívna skúsenosť, pracovníčka call centra mi okamžite ponúkla dobropis na prevolanú sumu (ktorá bola mimochodom oprávnene účtovaná) a v najbližšej faktúre bola aj započítaná.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar