internet VDSL20

Otázka

• 0

Nazdar.

Chcel by som len vedieť,že ak má niekto VDSL20 že či je s ním spokojný,či nemá s ním žiadne problémy(ako je rýchlosť downloadu a uploadu - 20/2Mbs,alebo či nezamŕza a pod.) 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

8 odpovedí na túto otázku

• 0

Vrelo ti ho doporučujem . Mal som postupne DSL , ADSL ,  dnes mám VDSL . Nedá sa to porovnať .  Myslím , že toto je na pár rokov max. čo sa dá metalových liniek vydolovať. 

VDSL 20/2  bez problémov zvláda  magio TV  + PC /kabel/  a  cez WIFI  NB + netbook + tablet a môj smarphon . 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte všetci.

Máte niekto radu pre @b36 ? Ďakujeme.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dnes som zistil na stránke Telekomu že už zrazu v obci Rybník na mojej adrese nieje dostupnosť VDSL internetu a neviem z akého dôvodu.Ešte minulý mesiac keď som si to zisťoval na stránke Telekomu,tak ešte dostupnosť VDSL internetu na mojej adrese bola.Preto by som chcel vedieť že čo sa stalo,že prečo už zrazu nieje dostupnosť VDSL-ka na mojej adrese.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

dostupnost sa priebezne meni, ci uz pripojenim noveho uzivatela alebo niekto si navysil rychlost skor ako ty a kapacita ustredne uz nie je dostacujuca 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zdravim ked mi ookla test ukazuje DOWNLOAD SPEED 18.13Mbps ping50ms upload speed 1.81Mbps akou rychlostou by mal internet stahovat ? mam zaplatene data na viacero strankach a maximalna rychlost internetu je na download  1300KB/sek 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar