WIfi router ADB VV3212

Otázka

• 0

Dobry den  chcel by som sa opytat na neake skusenosti pripadne   radu mam menovany router a su sni m len same problemy  cca 6 novy a  stale problemy  s wifi co sa tyka vypadavania aj  slabeho signalu nehovoriac aj  o  pripojeni cez kable ktore nieje take ako  kedysi s wirgonom   nakolko mam aj MAGIO TV nemozem tento router  jednoducho vymenit  viete mi poradit   ci  vyriesi moj problem  kupa noveho vlastneho routra a  stary bude pripojeny len na televiziu  vopred dakujem  za odpovede 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Ja som na routri ADB VV3212 vypol wifi a som spokojný. Káblom som pripojil AP (access point) a využívam wifi cez neho. Tým som odbremenil ADB VV3212, ktorý so zapnutou wifi nestíhal. Tu máš návod. Len na AP nechaj zapnutú wifi. http://it.cestuji.info/modem-jako-switch.php

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj, tento router je veľmi obmedzený, zrejme využívaš VDSL, vlastný ti síce pomôže, ale kedže máš telku, používať budeš musieť ten pôvodný. Ešte by som skúsil isť do nastavenia routera, tam kde je wi-fi, a sú tam zaškrtnuté tuším 3 normy (B, G, N), nechaj povolenú len tú B a wifi by malo ísť normálne

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar