PROGRAMOVÁ ŠTRUKTÚRA MAGIO GO

Otázka

• 0

PODMIENKY PRE POSKYTOVANIE TELEVÍZNYCH KANÁLOV PRE SLUŽBU MAGIO GO V KOMBINÁCII SO SLUŽBOU MAGIO TELEVÍZIA: 

https://www.telekom.sk/documents/10179/99010/Programova+struktura+Magio+GO+na+web+04_15.pdf/b5f97667-193a-4f3f-b86d-fe1f3d3d37e8

Mám pocit, že ten zoznam je neaktuálny, nakoľko sa tam nachádza napr. SlovakSport2 a ten už v ponuke nie je, naopak tam chýbajú iné stanice (CT1,2,24, Wau a iné) mohli by ste ten zoznam aktualizovať, pretože ponuka Magio Go sa značne rozšírila

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Ak máš predplatené príslušne TV balíčky a v MagioGo Ti niektore kanaly napriek tomu nefunguju - hoci by mali,tak skus jedno nastavenie.Ja som mal tiež obdobný problém,že niektore kanaly - väčšinou novo pridané sa mi nezobrazovali.Po kliknutí na ne,bola na nich len čierno-čierna tma.Klikni si na kanal,ktorý nefunguje a  v MagioGo aplikácii v spodnej časti prestav velkosť streamu z "Auto" na konkretnu velkosť.Napriklad stredná kvalita.Chvilu počkaj a mal by Ti naskočiť obraz.Mne to pomohlo pri viacerých kanaloch,kedže mam full access.Neviem prečo,ale zatial je to tak,že nastavenie Auto (prisposobenie velkosti streamu podla kvality pripojenia) pri niektorých kanaloch nefunguje.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar