Magio GO Windows Phone

Otázka

• 0

Ahojte, 

neplanujete spravit appku aj pre windows phone? Dost ludi poznam co by takuto appku uvitalo. Taktiez aj Telekom aplikacia by sa zisla. Dakujem za info.

s pozdravom Tomáš 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

11 odpovedí na túto otázku

• 0

Ahoj @Tomas42 momentálne analyzujeme situáciu a užívateľskú základňu Windows phone, v prípade zvýšeného záujmu sa budeme zaoberať touto otázkou detailnejšie, preto ťa prosím o trpezlivosť.

Prajem pekný deň

Juraj

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja by som tiež rád vedel kedy sa aj my windowsáci dočkáme tejto aplikácie. Je to veľká škoda že táto skvelá telka chýba aj na takomto systéme. Veď tých telefónov s windows phone je veľa a ponúka ich aj telekom tak by bolo fajn keby sa k tomu aj tak postavil. Nie som u operátora kôli telefónom ale kôli službám. iOS aj Android ju má tak dúfam že sa dožijem aj na WP. Ďakujem.

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Myslím si, že tých, ktorým chýbajú app pre wp od Telekomu je asi viac...škoda, že Telekom nereaguje

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

reagovali minule, pracuju na nej, fakt je ale ten, ze android a iOS su priorita vsade. Mozno by som im napisal na marketing@telekom.sk , lebo tu na fore to vela ludi neziada a ked si vsimnes Juraj hore pisal, ze v pripade zvyseneho zaujmu, a ten tu nie je - to je fakt

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

taktiež sa pripájam k žiadosti o aplikáciu. Vo web verzii to chce odo mňa nejako plugin, to fakt? V dobe html5. Keď môžu chodiť videa na iných stránkach, tak prečo by to nemalo chodit aj na telekome?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Taktiež by som sa rád opýtal, kedy bude aj užívateľom mobilných zariadení s OS Windows Phone k dispozícii aplikácia Magio Go, ale aj aplikácia Telekom na sledovanie spotreby?

Poznám vo svojom okolí viacerých, ktorí by to veľmi radi privítali.

ďakujem

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ta apka moze bezat na tabletoch, notebookoch, pc aj smartphone... 
co este potrebuje Telekom zistovat? spytajte sa admina z akych systemov sa na vase stranky ludia pripajaaju a hned mate statistiku. 
pripadne na nete sa daju vypatrat. celosvetovo je penetracia win 8 + win 10 cez 30% 

os_market_share_july_2016.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

tataracik aby to bolo relevatne , musel by si tu dat ios, android, WP ... a povedzme si rovno - WP ma strasne malo ludi v porovnani so zvyskom

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar