Magio GO Windows Phone

Otázka

• 0

Ahojte, 

neplanujete spravit appku aj pre windows phone? Dost ludi poznam co by takuto appku uvitalo. Taktiez aj Telekom aplikacia by sa zisla. Dakujem za info.

s pozdravom Tomáš 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

11 odpovedí na túto otázku

• 0

Ahoj @Tomas42 momentálne analyzujeme situáciu a užívateľskú základňu Windows phone, v prípade zvýšeného záujmu sa budeme zaoberať touto otázkou detailnejšie, preto ťa prosím o trpezlivosť.

Prajem pekný deň

Juraj

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja by som tiež rád vedel kedy sa aj my windowsáci dočkáme tejto aplikácie. Je to veľká škoda že táto skvelá telka chýba aj na takomto systéme. Veď tých telefónov s windows phone je veľa a ponúka ich aj telekom tak by bolo fajn keby sa k tomu aj tak postavil. Nie som u operátora kôli telefónom ale kôli službám. iOS aj Android ju má tak dúfam že sa dožijem aj na WP. Ďakujem.

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Myslím si, že tých, ktorým chýbajú app pre wp od Telekomu je asi viac...škoda, že Telekom nereaguje

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

reagovali minule, pracuju na nej, fakt je ale ten, ze android a iOS su priorita vsade. Mozno by som im napisal na marketing@telekom.sk , lebo tu na fore to vela ludi neziada a ked si vsimnes Juraj hore pisal, ze v pripade zvyseneho zaujmu, a ten tu nie je - to je fakt

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

taktiež sa pripájam k žiadosti o aplikáciu. Vo web verzii to chce odo mňa nejako plugin, to fakt? V dobe html5. Keď môžu chodiť videa na iných stránkach, tak prečo by to nemalo chodit aj na telekome?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Taktiež by som sa rád opýtal, kedy bude aj užívateľom mobilných zariadení s OS Windows Phone k dispozícii aplikácia Magio Go, ale aj aplikácia Telekom na sledovanie spotreby?

Poznám vo svojom okolí viacerých, ktorí by to veľmi radi privítali.

ďakujem

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ta apka moze bezat na tabletoch, notebookoch, pc aj smartphone... 
co este potrebuje Telekom zistovat? spytajte sa admina z akych systemov sa na vase stranky ludia pripajaaju a hned mate statistiku. 
pripadne na nete sa daju vypatrat. celosvetovo je penetracia win 8 + win 10 cez 30% 

os_market_share_july_2016.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

tataracik aby to bolo relevatne , musel by si tu dat ios, android, WP ... a povedzme si rovno - WP ma strasne malo ludi v porovnani so zvyskom

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar