Neobmedznenô za 9,99

Otázka

• 0
Už niekomu ponúkali telefonický neobmedzené volania za 9,99€ v rámci SR do všetkých sieti, 1000 minút do EU a z EU. Internet 500MB v sieti v LTE a potom neobmedzene v 3G sieti. Viazanosť 24 mesiacov. Podmienka nové číslo ktoré donesie kurier. Volali mi z Bratislavy z nejakeho centra coll alebo tak nejak podobne.
Ak to už niekto má alebo pozná podrobnejšie info tak sa podelte.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

Ahoj @75lubo ano, je to z Telekomu. Uz som o tom pocula :-). Po roku potom prejdes na nizsi program, ale poplatok ti zostane 9,99 Eur. 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nižší program bude tiež obsahovať neobmedzené volania do všetkých sieti SR a 1000 min. do EU a z EU a stým internetom to ostane tak isto? Koľko bude stáť prechod na nižší program?

Dik za odpovede.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

je to pausal na 2 roky viazanosti. cena 9,99e, prvy rok mas pausal XL volania, druhy rok pausal XS, druhy rok si mozes zmenit pausal na hociktory ze aktualnu cenu.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Ahoj,ponúkli mi k tomuto paušálu aj tričko Sagana,pýtali sa na moju veĺkosť-ale asi si ho nechal kuriér alebo čo...je tam aj Magio Go na tri mesiace v mobile zadarmo-potom ho musíš zaplatiť alebo zrušiť-no a pozerať telku v mobile už nie je nič moc pre moje staré oči,po roku sa tie dáta podstatne znížia ale platiť budeš rovnako,ovšem ak si nezmeníš program za vyšší.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ano ja som to vyuzila a dostala som aj ponuku znizit si iba na 5€ a tak som odporucila dvoch kamosov na prenos cisla a teraz platim iba 5€ za neob.telefonovanie  1000min. do EU a 500mb internetu. Takze som max.spokojna. Konecne výhodný pausal pre studentv :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar