vypadok wifi na optike

Otázka

• 0

zdravim, mam magio internet L optiku a dost casto sa stava ze mi vypadava wifi pritom na DSL to islo v pohode

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

10 odpovedí na túto otázku

• 0

Ahoj @KabLe,

ak sa Ti výpadky wifiroutra podarilo odstrániť, budeme radi ak pomôžeš aj ostatným. Samozrejme ak ti odpoveď od @Bazinga, @MegaGURU alebo @Wampi pomohla, budeme radi, ak ju označíš ako Riešenie. Možno tak pomôže aj ostatným na fóre Šťastný smajlík

Ďakujeme.

reklamoval som router a dali mi TP link archer c2 a tam zatial bezi vsetko v pohode

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj, skusal si hlasit poruchu na linke 0800 123 777? Moze byt, ze chyba je v routri, ak ho mas od Telekomu a je este v zaruke mozes ho skusit reklamovat.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Optika sama o sebe problem nema. Tie routre co ku tomu davaju su strasna tragedia. Ja som zainvestoval do poriadneho routra a maximalna spokojnost.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj, neviem aky mas router. Myslim, ze sa nejaky cas ponuka tento "skvost" TP-LINK TL-WR1042ND. S odpajanim na nom som sa par krat stretol. Co ti viem odporucit je update firmware. https://www.telekom.sk/wiki/zariadenia/tp-link-tl-wr1042nd . Reklamacia ako taka..neviem, stale sa dodavaju zariadenia so starym FW. Po update FW uz zazracne vsetko funguje ako ma. Ak mas ine zariadenie, pardon za spam :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @KabLe,

ak sa Ti výpadky wifiroutra podarilo odstrániť, budeme radi ak pomôžeš aj ostatným. Samozrejme ak ti odpoveď od @Bazinga, @MegaGURU alebo @Wampi pomohla, budeme radi, ak ju označíš ako Riešenie. Možno tak pomôže aj ostatným na fóre Šťastný smajlík

Ďakujeme.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @KabLe

super správa, sme radi, že sa ti podarilo výpadky úspešne odstrániť. 

Prajem príjemný deň 

Ľuboš :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ahojte,a ako sa robi update firmware?ak kliknem na to stiahne sa mi to a uz to nejde ani rozbalit ani nic.dakujem za info

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ahojte,a ako sa robi update firmware?ak kliknem na to stiahne sa mi to a uz to nejde ani rozbalit ani nic.dakujem za info

co konkretne chces updatovat? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar