Magio internet - porucha

Otázka

• 0

Dobrý deň, máte skúsenosti s výpadkom internetu ? Mám novú službu, internet mi fungoval 3 dni a už sa mi vôbec nedá pripojiť. Máte s tým skúsenosti ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

ahoj, mne tiež sem tam vypadne, postačí reštart ONT a wifi routru /mám optiku/, prípadne úplné vypojenie zariadení zo siete. Ak nepomôže tak volám na technickú podporu :smileyhappy:

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja som mal dosť silné skúsenosti z výpadkami internetu(pri daždi). Najprv to bola poškodená chránička na telefonnom stĺpe a potom kábel. Po 1,5 roku mi už ani neverili a keďže oni to kontrolovali až po daždi nič sa vevyriešilo. Nakoniec som tam počas silného daždˇa zavolal, oni  to premerali a zistili, že je to niekde prerušené. Takže odteraz, keď bude problém na 100% volám. TO je moja rada, hneď ako je problém volať. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

no volat ako volat ja mam skusenost pokial vam internet vipadava ale ide je treba napisat a najlepsie povedat co chcete vseobecne plati pravidlo 4x sa stazuj kym sa vec virieši čo v telekome neradi riesia je utlm dsl casto to zvaluju na modemi lenze pri kazdom modeme sa po par dnoch utlm prejavi vtedy treba napisat ze si prosite vimenit kable na ustredni a u seba telefonnu zastrcku a spliter a samozrejme kabel od splitru do modemu si musite sami zakupyt ale mne to pomohlo 100% len teda clovek si musi sam nastudovat a nakreslit technikom co chce 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar