Stiahnuty kredit za neuskutocneny hovor.

Otázka

• 0

Uz viackrat sa mi stalo ze mi stiahlo kredit na easy karte,aj ked hovor nebol uskutocneny. Proste mi stiahlo nejaku sumu ako keby za prepojenie do inej siete. Pokial viem tak taketo poplatky by nemali byt. Nestalo sa to ze dvihol dotycny na druhej strane,jednoducho zvonilo nedvihol a po zlozeni mi doslo ze mi stiahlo z kreditu. Je to sice mala suma,ale ak to robia na x ludoch nazbiera sa nejaka suma. Mate podobnu skusenost?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

8 odpovedí na túto otázku

• 0

Vypni si mobilné dáta. Nainštalované aplikácie sťahujú dáta na pozadí, aj keď  ich nemáš otvorené a  nepoužívaš ich. Ako sú aktualizácie, synchronizácia, mail....

Vo svojom telefone v nastaveniach si pozri cyklus používania dát a koľko ti ich za určité obdobie stiahlo.

https://www.telekom.sk/swift_data/source/images/swf/easy/easy.swf

Nastav si potvrdzujúce sms správy na čísle 12350 - Voľba 3 - Nastavenie voliteľných služieb - 3.4 - Potvrdzujúce sms správy  

inf.sms o zmene kreditu po prijati alebo odoslani spoplatneného hovoru
 inf.sms o zmene kreditu po dobiti
 inf.sms o zmene kreditu po prijati alebo odoslani spoplatnenej sms správy

inf.sms pri dátovom pripojeni

Každu sms je potrebné nastaviť zvlášť.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tento jav pozorujem ak nikto nedvíha a začne automaticky hovoriť "0905 XXX XXX práve nie je v dosahu po zaznení..... "

Takže pravdepodobne to bude tým že sa to prepne do režimu odkazová služba a ten už je spoplatnený

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,  mne zas sťahuje kredit bez toho, aby som vôbec nejaký hovor vytočil ... príde mi len sms, že v súvislosti s tým, že som dnes už prevolal 0,50€, som zaradený do žrebovania. Keby sa to stalo 1 krát nepoviem, ale opakuje sa to napriek tomu, že z toho čísla v ten deň nevolám ... Viem si niekde pozrieť podrobný výpis poplatkov, ktoré mi boli účtované? Mám kartu EASY na kredit ...

Ďakujem za info

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak a vcera a pred mesiacom cca. tiez mi stiahlo kredit. Proste mal som hovor z eurotelackeho cisla a ked hovor skoncil zase mi dosla sms ze mi stiahli nieco cez 3 centy. Aj som pisal na telekom cez web,ale doposial reakcia ziadna.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pisal som a vyjadrenie ako som cakal. Ze vraj som uskutocnil kratky hovor. Pritom ho nemam ja na telefone,ani nahravaci soft na telefone o nom nevie a ani dalsi soft co mi zapisuje hovory a ich dlzku o nom nevie. A ze si mam dat ja kompletny vypis hovorov :) aby aj na tom nieco trhli. Sproste zneuzivaju ze kvoli malej sume ludia nic neurobia. Ale pokial to robia nahodne a pravidelne aspon 100 tisic ludom tak cista ryza.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Reklamovat mozes aj malu sumu, aj pravidelne. Nemyslim, si ze by Telekom umyselne stahoval zakaznikom kredit... Treba si vsak skontrolovat, ci naozaj nebol tvoj hovor presmerovany do odkazovej schranky, pripadne ci nemas aktivne datove pripojenie.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar