Slováci platia aj za ostatných.

Otázka

• 0

Kedy budú na Slovensku také lacné volania a telefóny ako v susedných krajinách ČR a MR? Od kedy je na Slovensku euro tak nás zdierate. Tam je mobil za 1 Kč, alebo ft a unás za 1€+mesačné splátky. Psota a chudoba musí sa poskladať na zisk nemcom, čiže telekomu.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0
Vieš kedy budeme lacnejšie služby mať? Keď národ nebude lenivý, preskúma si ponuky a vyberie si tú ktorá sa v skutočnosti oplatí a bude splňať požiadávky.
Bohužiaľ drvivá väčšina podpisuje zmluvy bez zistenia konkurenčných ponúk a neváži si svoj plat. Na druhej stránke zasa musím pripomenúť, že kto chce a hľadá, ten nájde a volá, surfuje za babku.
odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mesačné platby za telefóny sa už na Slovensku udomácnili. Robia to tak všetci operátori. Ak ti to nevyhovuje, tak si telefón brať nemusíš a paušál máš o to lacnejší. Vždy je možnosť výberu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Že by to bolo v Česku zrovna lacnejšie ako tu by som nepovedal.  Mal som možnosť , skôr potrebu , mať českého mob. operátora a naozaj som veľmi dlho hľadal lacnejšieho , alebo skôr výhodnejšieho. Lebo každý má niečo výhodnejšie a niečo zase nevýhodné. Treba si naozaj dobre prečítať a vybrať. 

Ale keď máš iba problém s telefonom za 1 € , 1 KČ , alebo 1 Ft , tak si kúp mobil za hotové v kamennom obchode , alebo internete. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar