Prepojenie cez HDMI

Otázka

• 0

Dobrý deň. Chcem sa opýtať na chybu. Mam magio TV Optik + Internet Optik. Do teraz som mal prepojený set top box Motorola cez hdmi s TV LG 42PJ250 - ZC Plazma. Všetko v pohode aj pri nadstavení 1080p. Jedného pekného dňa mi začalo vypisovať blikajúcu hlášku "Vaša televízia nemôže zobraziť tút video službu cez HDMI. (príčina: nepodporované H1001)" od vtedy ani obraz ani zvuk. Ked prepojím cez scart tak ide. Rád by som pozeral programy vo vyššom rozlíšení keď je to možné. Nechápem. Dva roky nič a zrazu toto? Poradte mi prosím. Ďakujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

Ahoj,

je viacero moznosti, preco ti to nejde. Jednou z nich moze byt aj to, ze si kupil nejaky ,,lacny obycajny,, hdmi kabel. Ak mas moznost, vyskusaj to s inym. A tiez tych HDMI kablov je viac. Odporucam 1.4

Mozes vyskusat kontaktovat aj technicku podporu, oni ti poradia, mozno prezru ci je vsetko u teba v poriadku. Je to bezplatne, 0800 123 777

ak tam budes volat, daj pls vediet, co si poriesil

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

V kably chyba nebude si myslím lebo na tom hdmi kably to fungovalo aj predchádzajúce obdobie  normalne. Proste z jedného dňa na druhý to spravilo. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ak mas moznost, skus iny. Alebo volaj na tech. podporu, nech ti na to mrknu

PS: Vies kolko kablov mne odislo zo dna na den?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Cez hdmi ti ide signal sifrovany. Na desifrovanie potrebujes takzvane hdcp kluce. Tuto hlasku dostanes vtedy, ked televizor a stb si tieto kluce nevymenia a teda tv nedokaze desifrovat obraz. Najjednoduchsie co mozes urobit je vytiahnut televizor z elektriky na cca 5 minut. Na 99% je to chyba televizora. Nahodou, nezbehla ti nejaka aktualizacia FW na telke?

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

u mna bol problem so zvukom cez HDMI kabel tiez a problem bol v telke .Vytiahol som ju na cca 10 minut zo zasuvky a potom vsetko slapalo v pohode .

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vatiahnu hdmi kabel z oboch zariadení, chvíľu počkaj a zasuň späť, do TV to daj do iného vstupu ak máš viac vstupov pre hdmi. Mne to pomohlo.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar