Písanie článkov a komentovanie na internete v plnom zdraví je dôležité

Otázka

• 0

Aby sa brali viac vážne písané slová bez rizika podvodu, blogeri by mohli byť napojení v čase tvorby na detektor lži(polygraf) - fyziodetektor, ktorý by mohol byť dolpnený pre ideálne splnenie významu funkčnosti o hlasovú analýzu. Tie zariadenia sú drahé. Mobilné merače tepovej frekvencie srdca sa momentálne dostávajú na trh vo väčšom množstve a je ich možné bezdrôtovo pripojiť k svojmu mobilnému telefónu s nie veľmi zastaralým operačným systémom. Stačí si iba vybrať.
PS : Merače tepovej frekvencie srdca môzu mať i širšie vyuzitie, tiež na zisťovanie zdravotného stavu pri sledovaní niektorých televíznych programov.

https://moja.uschovna.zoznam.sk/link/314cf2e1-7073-41e8-b219-be6efc3a809f

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Hm, suhlasim, s tym, ze internetova anonymita je pre vela hlupejsich ludi zasadna kvoli vypisovaniu dristov, ale ta ista anonymita je zasadna aj pre ludi pisucich normalne, z dovodu, ze uprednostnuju tzv sukromie offline. 

Ja si za svojimi postami stojim, ale v ziadnom pripade nikde nebudem vesat svoje foto, adresu, alebo ine sukromne veci. Sukromie online prenechavam inym.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak skúsim ja ;

Ak bude mať každý svoju reálnu a zreteľnú fotku tváre vo svojom profile, stane sa identifikovateľným aj podľa fotky.

Môže sa to stať pravidlom pre členstvo , a aj výhodou ...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ako môžeš niekoho motivovať aby niečo urobil ?

Môžeš ho pekne poprosiť a keď ani to nepomáha tak čo urobíš ?

Isto vieš, skús .

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar