Písanie článkov a komentovanie na internete v plnom zdraví je dôležité

Otázka

• 0

Aby sa brali viac vážne písané slová bez rizika podvodu, blogeri by mohli byť napojení v čase tvorby na detektor lži(polygraf) - fyziodetektor, ktorý by mohol byť dolpnený pre ideálne splnenie významu funkčnosti o hlasovú analýzu. Tie zariadenia sú drahé. Mobilné merače tepovej frekvencie srdca sa momentálne dostávajú na trh vo väčšom množstve a je ich možné bezdrôtovo pripojiť k svojmu mobilnému telefónu s nie veľmi zastaralým operačným systémom. Stačí si iba vybrať.
PS : Merače tepovej frekvencie srdca môzu mať i širšie vyuzitie, tiež na zisťovanie zdravotného stavu pri sledovaní niektorých televíznych programov.

https://moja.uschovna.zoznam.sk/link/314cf2e1-7073-41e8-b219-be6efc3a809f

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Ako môžeš niekoho motivovať aby niečo urobil ?

Môžeš ho pekne poprosiť a keď ani to nepomáha tak čo urobíš ?

Isto vieš, skús .

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak skúsim ja ;

Ak bude mať každý svoju reálnu a zreteľnú fotku tváre vo svojom profile, stane sa identifikovateľným aj podľa fotky.

Môže sa to stať pravidlom pre členstvo , a aj výhodou ...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Hm, suhlasim, s tym, ze internetova anonymita je pre vela hlupejsich ludi zasadna kvoli vypisovaniu dristov, ale ta ista anonymita je zasadna aj pre ludi pisucich normalne, z dovodu, ze uprednostnuju tzv sukromie offline. 

Ja si za svojimi postami stojim, ale v ziadnom pripade nikde nebudem vesat svoje foto, adresu, alebo ine sukromne veci. Sukromie online prenechavam inym.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar