Zaseknutie internetu

Otázka

• 0
Ahojte. Chcem sa spytat. Mam internet L + Magio televiziu a dnes sa mi stala taka vec, ze po prichode z obchodu bolo vsetko seknute. Nez som tam sla vsetko bolo v poriadku. Po prichode domov bola telka seknuta a net nesiel.....siet mi to vyhlada, dokonca ma pripoji, len nenacitava stranky.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

@a.z.u.z18,  volaj opat na 0800123777 a informuj sa, kedy budu sluzby funkcne :smileyhappy:

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj, skusila by som najprv restart routra, tak boxu, keby nepomohlo skus sa obratit na technicku podporu :  0800 123 777, a nahlas ako poruchu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Na wifi routeri svietia kontrolky pekne jak maju ale na cierne skatulke (neviem jak sa tomu hovori :) tie kontrolky nesvietia :(

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Skus restartovat vsetky zariadenia, a neviem co myslis tou skatulkou, aku mas technologiu ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Skatulkou som myslela Huawei box :) no uz som volala podporu.....zistilo sa ze pred deviatov rano bol vypadok.........vyzera to tak ze vdaka tomu sa bud poskodil Huawei box alebo znovu opticky kabel......uvidime co povie technik.....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

uz len pockat na opravu :),  uz aspon vies co sa deje

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Zdravicko. Oprava prebehla, kedze problem mal cely panelak, problem bol v kabloch v zemi. Dnes s pracami skoncili, chcem sa opytat v akom case mozem ocakavat obnovenie sluzieb?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.