Magio

Otázka

• 0

Zdrawim mozem sa spytat za prenos cisla mam na 12 mesiacov zadarmo magio cislo kuponove som pouzil vsetko je hotove len aby som sa prihlasil musim si tam vytvorit ucet a nato potrebujem GO ID kod ci ako to je nebolo my poslane ani v emaili ani nikde pomôzte mi prosim :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Ahoj.

ID pre Magio GO ti pride SMSkou. Nepride ti ale hned po zadani cisla kuponu na webe. Niekedy to trva az 3 dni. Ak je to uz viac dni, tak zavolaj na bezplatnu linku 0800123456 a situaciu preveria.

12 mesiacov ti zacne plynut od odoslania SMSky z Telekomu s ID, tak sa nemusis bat, ze prides o nejaky den vyuzivania sluzby :smileyhappy:

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj a preco sa mi to neda pozerat cez notebook tiez som si to aktivoval na 12mesiacov ale ide mi to iba cez mobil

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj, na PC/NTB musiš ist na stranku esprievodca.magio.tv , kliknes vpravo hore na Prihlásiť. Zadáš údaje ktoré si si zvolil pri registrácii. Potom Klikneš na Živé vysielanie. Tu by ti malo ukázať hlašku približne v takomto znení: živé vysielania sa dá pozerať až po nainštalovaní doplnku a máš kliknuť TU pre jeho stiahnutie. Klikneš na slovo TU a stiahne sa ti do NTB doplnok ktorý treba este nainstalovat. Malo by sa to volat ViewRightWebInstaller.exe . Po nainstalovani väčšinou staci vypnuť prehliadač a znova zapnúť a malo by to isť. Ak sa živé vysielanie nespustí treba skúsiť iny prehliadač operu, mozillu, chrome,.. alebo preinštalovať doplnok ViewRightWeb.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

mne na notebooku vyskakuju niake cisla pismena ale ziadne prihlasenie volal som aj technikovy ten hovoril ze mam nieco s notebookom alebo zmenit prehliadac tak som stiahol mozilu a hned mi to nabehlo ale na druhy den zase len tie cislice a pismena nieco taketo  nevies cim by to mohlo byt???Magio TV Go je interakt\u00edvna slu\u017eba pre sledovanie telev\u00edzie cez internet. Programov\u00fd sprievodca je dostupn\u00fd v\u0161etk\u00fdm slovensk\u00fdm a \u010desk\u00fdm mobiln\u00fdm u\u017e\u00edvate\u013eom. Pokia\u013e ste u\u017e\u00edvate\u013eom Magio TV od Telekom, m\u00f4\u017eete z\u00e1rove\u0148 na dia\u013eku spravova\u0165 nahr\u00e1vky na Va\u0161om Magio Boxe. Ak si aktivujete bal\u00ed\u010dek \u201eGo\u201c, aplik\u00e1cia V\u00e1m umo\u017en\u00ed sledova\u0165 \u017eiv\u00e9 vysielanie vybran\u00fdch telev\u00edznych kan\u00e1lov v r\u00f4znych \u00farovniach kvality. Ak chcete programy nahr\u00e1va\u0165, sledova\u0165 telev\u00edzny arch\u00edv alebo vyu\u017ei\u0165 funkciu parkovania programov, objednajte si bal\u00ed\u010dek

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zdarvím,

no môže to spôsobiť aj podvrhnutý SSL certifikát. Treba dáť preskenovať PC nejakým antivirom. Ak nic nenajde tak nejakym antispywerom alebo niečim podobným. Ak nic nenajde. Treba NTB zverit do ruk technikovi v najhoršom pripade reinstal systému.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz