easy prenašaju

Otázka

• 0
Prečo ľudia tak hromadne prenášajú easy na funfon a sovu5. Žeby už dlho nič nové easy neponúkla?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

8 odpovedí na túto otázku

• 0

To len utekajú z TELEKOMU :smileylol:

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ORANGE sa dá nejako nakombinovať, že ťa to vyjde pár drobných........treba popozerať ich akcie.........  EASY je drahé, lebo ak voláš do sietí všetkých 3 operátorov, tak ťa to za deň môže vyjsť 3 x 0,5 €  plus 0,5 € internet......To máš za deň 2 €........:cathappy:  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
To je len moj postreh z Telekom predajní. Zákaznici si chodia len skontrolovat pred prenosom či im údaje sedia.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Easy už nie je to čo bývalo kedysi. Mal som dve sim karty od EASY - Time a Free .. nechal som si z toho už iba jedno .. kartu od EASY mám už vyše 10r a žiadne akcie benefity nič ako pre stáleho a tak dlhoročného klienta. PECKA je pre mňa ničím výnimočná a povedal by som aj drahá .. benefit do 0,50 čo ponúka nie sú pre mňa. Tak som si aj ja jedno číslo preniesol a dostal som tolko benefitov u noveho operatora na predplatenke, čo u Easy som za 10r nedostal. Uvažujem že aj s druhým prestúpim. 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vieš ľady sa pohli v pred a Easy ako taká stagnovala ba až sa vytráca u zákazníkov. Najviac sa stráca prenosmi ku konkurencii. Chcelo by to renováciu apoň na úrovni konkurencie ak nie výhodnejšiu ponuku na Easy ako má konkurencia. To je jedna vec a druhá je aby Telekom zapracoval aj na dvôverihodnosti lebo tú stratil, už len na Easy ktorú po pár dňoch napríklad u Easy Free pokazil rušením benefitov atď. Je toho hodne ale čo sledujem, že telekom je už dosť dlho statický to ako by tam sedel furt ten istý menežment, ktorý robí tú istú politiku ponuky a to je chyba. Nový menežment, nové inovácie, nápady. Nieje všetko magentovo ružové.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Nie každý chce a vyhovuje mu paušál. Telekom by mal na to myslieť.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

O2 má momentálne za prenos akciu  "200 + 200".    Jedno číslo som už preniesol. Číslo čo  mám v telekome  som prepísla na manželku a na budúci týždeň ju odporúčam do O2. Tým získam na každý paušál zlavu 200 €. Je to vlastne zlava 5 € po 40 mesiacov.  Plus budem mať zlavu 96 € na zariadenie. Doplatím 10 € a zoberem tablet.

Čo na to TELEKOM ???? 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar