výpadok služieb

Otázka

• 0

ja neviem, či si robíte zo vojich zákazníkov srandu alebo to myslíte vážne

vďaka tomu, že vaša linka nie je chránenná proti prepätiu došlo k výpadku všetkých troch služieb (telefón, internet, TV), ktoré od vás ako dlhodobý zákazník využívam

k výpadku došlo počas búrky v stredu 8.7. okolo 20 hodiny a do dnešného dňa služby nie sú dostupné, výpadok je riadne nahláseny a nik to nieje schopný dať do pôvodného stavu, pričom včera bol váš technik vedľa u suseda? to akože fakt? podľa automatickej SMS je štandartná doba riešenia 3 dni, nikde nie je spomínané, že pracovné!!! aj keď pre väčšinu je aj sobota pracovná

to bol problém prísť na 5 minút technikovi, keď už bol vedľa? 

a dnes sa už po neviem akom telefonáte na centrálu dozviem, že "by sa mal " technik dostaviť v pondelok 13.7.

som vážne zvedavý, či sa ten technik v pondelok dostaví, potom budem vážne uvažovať nad zrušením služieb 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

ako to dopadlo? dostavil sa nakoniec technik? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Matthieu ochranu mám. lenže problém je v tom, že prepätie prišlo po ich telefonnom kábli a nenašiel som prepäťovku na RJ, ktorá by nebola jednorazová

@bu2ckland hej prišiel, v pondelok mi už o pol 8 ráno volal, 
človek musí čakať, lebo nechcú platiť ľudí, ostanú 5 a tí nestíhajú a ešte majú aj dovolenky

samozrejme chyba bola v routry, naštastie to nedopadlo ako pri vigore, že ti odpáli všetko čo je cez kábel napojené, ale len napojenie xDSL

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

no, super, ze sa to nakoniec doriesilo

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz