výpadok služieb

Otázka

• 0

ja neviem, či si robíte zo vojich zákazníkov srandu alebo to myslíte vážne

vďaka tomu, že vaša linka nie je chránenná proti prepätiu došlo k výpadku všetkých troch služieb (telefón, internet, TV), ktoré od vás ako dlhodobý zákazník využívam

k výpadku došlo počas búrky v stredu 8.7. okolo 20 hodiny a do dnešného dňa služby nie sú dostupné, výpadok je riadne nahláseny a nik to nieje schopný dať do pôvodného stavu, pričom včera bol váš technik vedľa u suseda? to akože fakt? podľa automatickej SMS je štandartná doba riešenia 3 dni, nikde nie je spomínané, že pracovné!!! aj keď pre väčšinu je aj sobota pracovná

to bol problém prísť na 5 minút technikovi, keď už bol vedľa? 

a dnes sa už po neviem akom telefonáte na centrálu dozviem, že "by sa mal " technik dostaviť v pondelok 13.7.

som vážne zvedavý, či sa ten technik v pondelok dostaví, potom budem vážne uvažovať nad zrušením služieb 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

ako to dopadlo? dostavil sa nakoniec technik? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Matthieu ochranu mám. lenže problém je v tom, že prepätie prišlo po ich telefonnom kábli a nenašiel som prepäťovku na RJ, ktorá by nebola jednorazová

@bu2ckland hej prišiel, v pondelok mi už o pol 8 ráno volal, 
človek musí čakať, lebo nechcú platiť ľudí, ostanú 5 a tí nestíhajú a ešte majú aj dovolenky

samozrejme chyba bola v routry, naštastie to nedopadlo ako pri vigore, že ti odpáli všetko čo je cez kábel napojené, ale len napojenie xDSL

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

no, super, ze sa to nakoniec doriesilo

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar