sim karta

Otázka

• 0

Dobry den, chcem sa opytat ak som si objdenala novu kartu sim 4g pojde mi aj stara sim karta? cize budem moct pouzivat dva mobily s jednym cislom?Dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

14 odpovedí na túto otázku

• 0

ahoj @ivanka555555 , urcite ti po vymene na novu nebude fungovat povodna SIM karta. Po vymene ostava funkcna uz iba nova, na nej ti ostava vsetko (cislo, akcia atd.).

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
@bisťo fuu a ked mam mobil Lg optimus L9 mi nepojde volat ani internet? neviem si zi zistit ci to podporuje

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@ivanka555555 vsetky sluzby ti pojdu ako doteraz... a navyse - internet ti pojde neprekonatelnou 4G rychlostou :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

L9 nepodporuje 4G. Takze vsetko ti pojde ako doteraz. Budes mat ale pripravenu novu SIM kartu pre telefon, ktory mozno dostanes pod stromcek :smileywink:

Potom uz len prelozis SIM a mozno budes frcat v 4G sieti, ktora je najvacsia na Slovensku.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ospravedlnujem sa, prehliadol som ten telefon... mrzi ma to, ale zial nie - optimus nepodporuje 4g siete... mozno je cas na novy telefon :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
@SIMO @Roman dakujem pekne za odpovede, ale mam este otazku cize mozem ja pouzivat svoju staru sim kartu alebo mi ju deaktivuju? ja uz tu 4G mam doma ale este nejde

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

chce to LG opti(miz)mus :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

pouzivaj svoju staru SIM pokial ti ide...odporucam to ale pravidelne kontrolovat, aby si neostala "odstrihnuta". Skus radsej pravidelne (raz za hodku) niekoho prezvonit, ci sa ti to podari. Ak nie, je cas vymenit SIM v telefone a uz budes "fungovat" s tou novou ;)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To je nejaky novy model Lucka ? :smileyvery-happy: :smileyvery-happy:

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

4G SIM kartu mozes vlozit do hocijakeho telefonu a bude fungovat - len sa neprihlasi do 4G siete, ale len do 3G....ked ju v buducnosti vlozis do telefonu, ktory uz 4G (LTE) bude podporovat, tak budes moct vyuzivat aj vyssie rychlosti... ;)

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
@ Roman dakujem, aha, konecne viem, chapem :D a Dakujem vsetkym za odpovede
odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Aj ked bude mať mobil podporujúci LTE/4G, mu to bude na figu, ak nebude mať program od Telekomu ktorý mu to umožní (HAPPY alebo EASY Pecka)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar