Juraj Bóna na tému Magio TV

Otázka

• 0

Už v utorok 14.7. od 13.00 do 14.00 sa tu budete môcť spýtať nášho senior managera Juraja Bónu na všetko, čo vás o Magio TV zaujíma. Tešíme sa :)

Banner_Happy_Hour_14.07.2015.png

odpoveď sa páči : 7 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

23 odpovedí na túto otázku

• 0

Pozdravujem Vás pán Bóna a cením si, že ste si zvolili túto cestu komunikácie so zákazníkmi. Ja sa budem pýtať za zákazníkov Magio Satu a svoju otázku rozčlením do niekoľkých bodov.

1. V našej platforme je asi už večnou témou XL balík, ktorý je zákazníkom sľubovaný už niečo vyše roka, no aj tak stále nie je k dispozícií. Preto sa pýtam, kedy bude XL balík spustený a aké stanice bude obsahovať, lebo stanice typu Disney Junior, Dusk TV, Golf Channel a podobné asi veľké masy neoslovia a či budú niektoré stanice z balíka L presunuté do balíka XL?
  2. Ďalšia otázka smeruje k balíku HD rodinný, ktorý obsahuje len 2 stanice (National Geographic HD a Mooz Dance HD), ktoré nemajú športové zameranie, kedy sa tento rozšíri o iné stanice ako športové?
  3. V noci z pondelka 6.júla na utorok 7.júla 2015 začala spoločnosť Slovak Telekom s distribúciou nového softvéru pre HD prijímače Kaon CO 1300 HD, ktorý využívajú zákazníci Magio Sat. Softvér s označením 00.00.00.11 je distribuovaný cez družicu (OTA upgrade), prístup k nemu majú všetci zákazníci. Softwér rieši údajne opravy chýb a EPG, no to stále obsahuje len polovičnú informáciu, takže sa zákazník z neho v podstate nič nedozvie. Prečo sme opäť nedostali možnosť číselného radenia programov, ktoré mimochodom pri predchádzajúcom upgrade softwaru (6.2.20015), bolo sľubované aj administrátormi na Telekom fóre, že to dlho nepotrvá. Zákaznici Novej Digi majú túto možnosť od 9.2.2015. A v neposlednom rade, kedy bude na settoboxe Kaon funkčný ethernetový port a zákazníci tak budú môcť využívať Magio Portál a regionálne tv?
  4. Podľa neoficiálnych informácií sa počíta so zaradením Joj Cinema do Magio TV a Magio Sat k 1.9.2015, môžete tieto informácie potvrdiť, prípadne vyvrátiť?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

5. Ako chcete vyriešiť problém so zdieľanými programami (Freesat, Digi CZ/RO), ktoré sú šírené v mpeg2 a mnoho zákazníkov sa sťažuje na ich obrazovú kvalitu?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Bude nejaky update na Magio TV Metalika/Optika v najblizsej dobe? Myslim vseobecne ci sa mozeme tesit na novinky...Uz v minulosti som sa pytal na pridanie TV Reduta do Magia TV, no odpovede som sa nedockal a tento kanal ma stream na nete http://80.94.54.11:1935/live/reduta/playlist.m3u8 tak neviem kde je problem. Dakujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobry den Milos, dakujem za otazky aj za vasu aktivnu a otvorenu komunikaciu. 

Re 1: XL na MagioSat spustime, ked budeme mat zabezpecenu kapacitu na satelite. Dufam ze sa to podari v dohladnej dobe, ale nevieme to zarucit. Vyber stanic bude fixnuty nasledne, bude zaviesiet aj od situacie a ponuky na trhu v danom case. Dufam, ze budete spokojni:)

Re 2: Je to tiez otazka kapacity na satelite, sportove kanaly a dokumentarne su tie ktore zakaznici v HD najviac ocenuju. Pouvazujeme do budunosti co este pridame. 

Re 3: Radenie stanic je mozne spravit na MAgio platforme vytvorenim uzivatelskeho profilu, kde si mozete vy brat  a zoradit vase oblubene stanice podla potreby. Ethernetovy port na nehardiskovom boxe nebude aktivny, bude spristupneny na novom HDD boxe od Kaonu ktory peipeavime v kratkom case. 

Re 4: JOJ Cinema k 1.9.2015 zatial neplanujeme spustit

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

S Freesatom/UPC stale rokujeme o zlepsovani kvality, ako viete niektore kanaly uplinkujeme pre nich my, niektore oni pre nas; chceme dosiahntu zlepsenie kvality podla ich technickych moznosti co najskor. Ohladom kanalov zdielanych cez Digi CZ/RO, tie budu zavisiet na dalsej spolupraci. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

neplánujete Magio TV rozšírit o regionálnu televiziu zo Spiša ( TV Reduta ) ?

Ďakujem a ostávam s pozdravom Radovan Žigraj.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Plánuje sa nejaké rozšírenie archívu? Napr. WAU? A rozšírenie ponuky českých TV staníc?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobry den Pavol, momentalne mame na Magio TV viac ako 20 regionalnych stanic, nebranime sa ani dalsim, ale velakrat je problem s technickymi moznostami regionalnej TV, navyse musia oni do toho zainvestovat nejake peniaze, ktore su obcas problem. TV Reduta preverime, kazdopadne vdaka za tip.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobry den, TV WAU planujeme pridat. Rozsirenie ceskych stanic je viazane na dohodu s poskytovatelom. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@fero518 otazka bola na inom fore: Dobrý deň, magio TV je zaujímavý projekt, ale ja potrebujem zásobiť nezávislým signálom až 5 televízorov. Aké sú v tomto ohľade možnosti?

Odpoved: Na MagioSat vieme instalovat 4 STB naraz (sledujete 4 kanaly nezavisle) a na MagioTV tiez max 4, v zavislosti na kvalite pripojenia (metalika, optika, dosah od ustredne). 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj Juraj ,

Mám otázku na káblovú Magio televíziu :

Vzhľadom na súčasný stav - široká ponuka programov, videopožičovňa, klientský a serverový aplikačný software, rôzne reakcie zákazníkov na fungovanie služby čo sa týka odozvy na ich požiadavky väčšinou smerujúce k možnosti preusporiadania programových balíčkov a fungovania klientských aplikácií , reakcie a čas odozvy na podnety na riešenia technických problémov.

Čo bude ďalej čo sa týka rozvoja a podpory služby, môžeme očakávať vylepšenia ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobry den, samozrejme, dalsie vylepsenia prirpavujeme. Len zhrniem, co sme vam, nasim zakaznikom priniesli tento rok:

Detsky kanal Tuki, jeho prirpava nam trvala niekolko mesiacov, zalezalo nam na spravnej strukture a portfoliu a tiez novych programoch, ktore na inych kanaloch neuvidite. Reakcie su viac ako pozitivne a zakaznici su velmi spokojni:)

Obmenili sme videopozicovnu, priniesli sme vam filmy zadarmo na Valentina a aj teraz na leto (pozrite si leto s Magio TV). Novinky na Magio TV pripravujeme. 

Pridali sme kanaly na Magio Go, na zaklade vela podnetov od zakaznikov, dalsie kanaly pridame do konca tohto mesiaca. Verim, ze rozsirena ponuka vam sprijemni letne vecery:) 

Priniesli sme aj inovaciu v spolopraci s nasou materskou spolocnostou - odporucanie filmov z pozicovne na zaklade vasich preferencii.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň.

Zaujíma ma,či nebude zaradená stanica Cinemax v HD.

Je to filmový prémiový kanál.Myslím že tam je pre filmového fanúšika zvlášť dôležitá kvalita.

Ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@francisco Otazka bola na inom fore:  Dobrý deň! Pána managera by som spýtal, že v maďarskom balíku namiesto  ATV ste dali nový kanál RTL2, a ten kanál pozerajú viacrí? Ja neverím, lebo podľa mojej mienky ten TV kanál sa nedá pozerať. Keď som bol v Telekome bolo mi povedané, že veľa ludí sa ozvalo, že ste vybrali práve ATV. (A písali ste že je málo sledovaný). Ako je to potom v skutočnosti?

(ATV je v maďarsku najsledovanejší, najobjektívnejší TV kanál u Nás je ako TA3

Odpoved: Dobry den Francisco, podla sledovanosti madarskych kanalov sme spravili aktualizaciu ponuky, a stiahli sme malo sledovany ATV a nahradili sme ho viacerymi novymi madarskymi kanalmi - RTL2, Slager TV, RTL+, Viasat 6 a Story 5. teraz mame v madarskom balicku az 14 kanalov, ak casom budeme vidiet klesajucu sledovanost niektoreho z nich, prehodnotime aj ATV.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ešte sa Juraj vrátim k tomu radeniu staníc v Magio Sat, jasné, že profil Obľubené sa vytvoriť dá, ale nemení sa číselne, a vzhľadom na to, že u Magio Sat to číslovanie staníc je dosť neprehľadné, veľa ludi by toto uvítalo. Inak táto možnosť už bola pri settoboxoch Zenterio. Navyše zákazníci Novej Digi túto možnosť májú, a sľubená bola aj zákazníkom Magio Satu. Preto sa pýtam, prečo sa to neporiešilo pri poslednej aktualizácií a či to náhodou nesúvisí s tým, že by to potom žiadali aj zákazníci, čo využívaju settoboxy ADB? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Miloš Martovič Dakujem za otazku, Milos. Mate pravdu, na Digi tuto funkcionalitu maju, ak to bude mozne, budeme to riesit v dalsich releasoch systemu. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Juraj,

Ja som ten náročný zákazník, prosím príjmi konštruktívnu kritiku ;

VOD - Odporúčané pribudli ale sú tam veľmi dlho , dokonca tie isté .

Ešte raz programové balíčky , ak mám MagioXL a sledujem možno 1/3 z ponuky balíka, radšej uvítam viac HD programov v balíku pre OPTIK .

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@juraj.bona Ďakujem za odpovede a verím, že táto hodina otázok za stane pravidlom, pretože doterajšia stratégia Telekomu v informovaní zákazníkov bola skutočne tragická, v podstate žiadna, preto tento krok oceňujem a ďakujem zaň.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Adro dakujem aj za kritiku, len tak sa mozeme posunut dalej:) Ano, na VOD sme sa nejaky cas nesustredili, ale verim ze vas potesia aj novinky ktore by mali byt dostupne do par mesiacov, blizsie to zatial nemozem specifikovat. Na druhej strane, sme maly trh a pritiahnut sem tie najlpesie filmy do pozicovne je velmi narocne - hlavne finacne. Cena poziciania by v pripade najlepsich filmov bola vyrazne viac, ako listky do kina pre dvoch. 

V XL blaickoch sa snazime zameranat aj na okrajove zanre, a preto si kazdy kanal najde len urcita skupina ludi. V HD ponukame na Magiu viac ako 40 kanalov, cim sa radime medzi top na trhu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dakujem vsetkym za vase otazky  a tesim sa na dalsie hodiny otazok aj na ine temy.

A na zaver este sumar poslednych noviniek, ktore vas potesia v najblizsich mesiacoch:

• Predlzili sme prava na Ligu majstrov
  • Zjednodusili sme ponuku na mobilnu televiziu Magio Go a rozsirili sme zoznam dostupnych kanalov,
  • Pre vsetkych Magio zakaznikov ktori maju TV archiv je dostupny zadarmo aj pre Magio Go
  • Pripravujeme rozsirenie VoD

Dakujem este raz, pridte aj nabuduce!

Juraj

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar