Číslo na retenčné oddelenie

Otázka

• 0

Prosím Váš vedel by mi niekto povedať číslo na retenčné oddelenie? Vopred ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

9 odpovedí na túto otázku

• 0

No na retencne veru cislo neziskas. Ak ta nechceli prepojit, tak si mal poziadat, aby ta spatne kontaktovali z retencneho. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

zavolaj klasicky na zakaznicku linku 0800 123 456 a poziadaj o prepojenie na retenciu, asi je to najrychlejsi sposob

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To nefunguje, takto teraz som to skúšal a pani mi tvrdí že neprepájajú, ani nikdy neprepájali na retenčné oddelenie. Proste sa tam nijakým spôsobom neviem dovolať. Smutné teda. Škoda. Asi zbohom telekom. :(

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@safecom, skus sa spojit s online operatorom na stranke na chate, zo skusenosti viem, ze vedia zaslat na retenciu informaciu, ze si prajes byt kontaktovany

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Chcem podakovat Lubosovi, uz je to vyriesene. Posunul to na retencne a uz sa so mnou spojili.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Co sa tyka toho cisla akurat mi dnes volali mam doteraz podla seba 7 s 50% zlavou plus som dostal vyhodne telefon a to co mi ponukli dnes ze pausal podla seba M a ziadne vyhody .uz som jedno cislo preniesol kde som mal 50eur faktury a rozmyslam aj nad dalsim

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Môžem aj ja poprosiť o kontaktovanie mojej osoby z retenčného oddelenia? Môže mi s tým niekto pomôcť? Už som zúfalá, 3 týždeň už volám na infolinku s prosbou, aby ma kontaktovali a stále nič...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.