Číslo na retenčné oddelenie

Otázka

• 0

Prosím Váš vedel by mi niekto povedať číslo na retenčné oddelenie? Vopred ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

9 odpovedí na túto otázku

• 0

No na retencne veru cislo neziskas. Ak ta nechceli prepojit, tak si mal poziadat, aby ta spatne kontaktovali z retencneho. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

zavolaj klasicky na zakaznicku linku 0800 123 456 a poziadaj o prepojenie na retenciu, asi je to najrychlejsi sposob

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To nefunguje, takto teraz som to skúšal a pani mi tvrdí že neprepájajú, ani nikdy neprepájali na retenčné oddelenie. Proste sa tam nijakým spôsobom neviem dovolať. Smutné teda. Škoda. Asi zbohom telekom. :(

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@safecom, skus sa spojit s online operatorom na stranke na chate, zo skusenosti viem, ze vedia zaslat na retenciu informaciu, ze si prajes byt kontaktovany

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Chcem podakovat Lubosovi, uz je to vyriesene. Posunul to na retencne a uz sa so mnou spojili.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Co sa tyka toho cisla akurat mi dnes volali mam doteraz podla seba 7 s 50% zlavou plus som dostal vyhodne telefon a to co mi ponukli dnes ze pausal podla seba M a ziadne vyhody .uz som jedno cislo preniesol kde som mal 50eur faktury a rozmyslam aj nad dalsim

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Môžem aj ja poprosiť o kontaktovanie mojej osoby z retenčného oddelenia? Môže mi s tým niekto pomôcť? Už som zúfalá, 3 týždeň už volám na infolinku s prosbou, aby ma kontaktovali a stále nič...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz