LETO S MAGIO TV

Otázka

• 0

V rámci akcie Leto s Magio TV márne hľadám v videopožičovni ponuku 20 filmov zadarmo.Musel som pracne dať do vyhľadávania LETO S MAGIO a až potom sa mi objavili ponúknuté filmy. A musel som si ich dať medzi OBLUBENE nahravky aby sa k nim jednoducho dostal hociktorý člen rodiny.Škoda ,že tak dobrá ponuka od MAGIA nie je dotiahnutá až do konca!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

Ahoj, da sa ist aj takto:

Menu/Videopožičovňa/Filmy/Filmy/Leto s Magio TV

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
V dnesnej dobe modernych led tv a velkych obrazoviek velmi uboha kvalita obrazu.Ale snad by sme zadarmo nechceli od magio tv na leto 20 filmou v HD kvalite v roku 2015 haha.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dostanes 20 filmov zadarmo a nepaci sa ti? Uz to chces v HD? A keby boli v HD, tak sa budes stazovat ze to nie je v 4k? Niektorym ludom sa ani neda vyhoviet.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vyhoviet ano nech sa paci ja nikomu nebranim.Za prve som tie filmy videl.Za druhe datovy tok sd tak na CRT telky...zase moj nazor.Za tretie...zadarmo hmmm ty budes jeden s tych co nato zadarmo cakaju...Ja som iba pisal svoj nazor ...maly datovy tok sd a o zvuku skoda hovorit aby si zase nemal nervicky ze to je zadarmo a neda sa mi vyhoviet.Tak klud a pozeraj zadarmo prijemnu zabavu pri super filmoch s kvalitnym obrazom ti zelam.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz