LETO S MAGIO TV

Otázka

• 0

V rámci akcie Leto s Magio TV márne hľadám v videopožičovni ponuku 20 filmov zadarmo.Musel som pracne dať do vyhľadávania LETO S MAGIO a až potom sa mi objavili ponúknuté filmy. A musel som si ich dať medzi OBLUBENE nahravky aby sa k nim jednoducho dostal hociktorý člen rodiny.Škoda ,že tak dobrá ponuka od MAGIA nie je dotiahnutá až do konca!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

Ahoj, da sa ist aj takto:

Menu/Videopožičovňa/Filmy/Filmy/Leto s Magio TV

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
V dnesnej dobe modernych led tv a velkych obrazoviek velmi uboha kvalita obrazu.Ale snad by sme zadarmo nechceli od magio tv na leto 20 filmou v HD kvalite v roku 2015 haha.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dostanes 20 filmov zadarmo a nepaci sa ti? Uz to chces v HD? A keby boli v HD, tak sa budes stazovat ze to nie je v 4k? Niektorym ludom sa ani neda vyhoviet.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vyhoviet ano nech sa paci ja nikomu nebranim.Za prve som tie filmy videl.Za druhe datovy tok sd tak na CRT telky...zase moj nazor.Za tretie...zadarmo hmmm ty budes jeden s tych co nato zadarmo cakaju...Ja som iba pisal svoj nazor ...maly datovy tok sd a o zvuku skoda hovorit aby si zase nemal nervicky ze to je zadarmo a neda sa mi vyhoviet.Tak klud a pozeraj zadarmo prijemnu zabavu pri super filmoch s kvalitnym obrazom ti zelam.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar