Archív

Otázka

• 0

Odpovie mi, prosím, niekto z kompetentných,  prečo sa odvtedy, ako bol spustený nový archív, čo je už dosť dávno, ale problémy u nás stále pretrvávajú.
Nedajú sa posúvať filmy, programy, ani dopredu, ani dozadu (ani v platenej videopožičovni) - ak stlačím tlačítko na pretáčanie, tak sa mi pretočí celý program až do konca a nedá sa "stopnúť" na tú časť, kde ho chcem pozerať.  V pôvodnom archíve to nebolo. 
Je to chyba u nás v boxe, alebo je to centrálne nastavené v Telekome?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

@Smanicka Smanicka skusila by som este restartovat zariadenia, vypni si router aj magio box a postupne si zapni najprv router a az nasledne magio box, ak ani to nepomoze, zavolaj na technicku podporu 0800123777

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ahoj, problem mas, len ak vyuzivas archiv? nemoze byt  chyba v dialkovom ovladaci? mozno by pomohlo ho vymenit

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Hanicka 
Ďakujem za odpoveď...Nie v diaľkovom ovládači to nebude, ten je úplne OK. Problém nastal presne odvtedy, ako bol spustený nový archív s novou grafikou. Dovtedy sa dalo s filomom, či iným programom posúvať ľubovoľne dopredu-dozadu... Teraz, keď stlačím tlačidlo na posúvanie, tak sa film "rozbehne" a nedá sa posúvanie zastaviť, ide to až do konca, preletí to celý film. Robí to LEN v Archíve a vo Videopožičovni.
Kým nebolo spustený "Nový archív" mi to nerobilo.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Smanicka Smanicka , ak Ti odpoveď od @Hanicka pomohla, budeme radi, ak ju označíš ako Riešenie. Môže tak pomôcť aj ostatným na fóre. Ďakujeme :smileyhappy:

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
@Ľuboš, ďakujem za odpoveď. Nepomohlo to, ale našla som riešenie.
V archíve sa mi nedá zastaviť program pri posúvaní tlačidlom OK, ako pri programe vysielanom online, ale iným tlačidlom. Našla som ho v Nastaveniach - Diaľkové ovládanie.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar