online chat s operatorom?

Otázka

• 1

Dobrý deň,

Kde nájdem online chat priamo s operátorom? Ak takúto možnosť telekom ponúka?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

11 odpovedí na túto otázku

• 0

Ahoj @MMMMi.

Online chat s operatorom je dostupny na titulnej stranke www.telekom.sk. Obsluhovany je v pripade, ak operatori info linky maju volne kapacity.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý práve som zadal na objednávku prechodu z easy na pausal xs mini aj z telefonom a pri potvrdeni mi neprislo že uspesne odoslaná 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň môžete mi prosím pomôcť aj takto na diaľku s mojim mobilom? Pred 10 dňami som mala vírus na notebooku a od vtedy ako som sa to snažila vyriešiť, som zblbla ešte niečo aj v  na mojom mobile. Jedného dňa mi tam naskočilo že Touch Wizz a už som sa nemohla nikam dostať, len keď som na to klikla sa mi otvoril mobil.  a naraz sa mi všetko zmenilo, celá obrazovka a nedokážem sa v tom dobre orientovať a pracovať s mobilom, som z toho smutná. Tak ma dnes ráno napadlo, že vás poprosím, či nie je možné dať môj mobil do takého soätného nadstavenie ako mi fungoval pred tými 10 -15 dňami?  S pozdravom Nováková 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

tovarenske nastavenia ale to mozes prist o udaje ktore si nezalohujes, a hlavne nezalohuj si virus :D 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň robil som si objednávku na paušál a koleginka čas s mi povedala ze mam doložiť vipis uctu z min zostatok 200 eur toto počujem prví krát vzivote ako je to normálne? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Áno, je to normálne, napríklad keď si berieš splátky na nejaký spotrebič či niečo, tiež vyžadujú výpisy z účtu, pravdepodobne aby proste vedeli, že máš pravidelný príjem, čiže aby nemali problém s tým, že nebudeš platiť.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň robil som si objednávku na paušál a koleginka čas s mi povedala ze mam doložiť vipis uctu z min zostatok 200 eur toto počujem prví krát vzivote ako je to normálne? 

A to buď rád, že nemusíš platiť zábezpeku. V niektorých prípadoch ju totiž vyžadujú a vrátia až po 6-tich mesiacoch (pri dobrej platobnej disciplíne). 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar