mobilny internet 1

Otázka

• 0

Dobrý deň,

Moja otázka znie, chcem si objednať internet za 9,99 (mobilný internet 1)
po prečerpaní objemu dát  nebudem platiť poplatky navyše len sa mi zníži rýchlosť?
ako rýchlo ho budem mať reálne k dispozícií?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

Vyber vhodneho internetoveho pripojenia je iba o tom, ake mame moznosti zriadenia a na aky ucel chceme pripojenie vyuzivat. Presne podmienky mobilnych a kablovych sluzieb su pritom jasne definovane - s moznostou ich overenia u poskytovatela.

Ked napr. viem, ze prenasam velke data a je dostupny kablovy internet, nevyberiem si mobilny internet. Ak internet potrebujem na cestach, kabel za sebou tahat nemozem - beriem mobilny. Ak uz vyberiem mobilny internet, tak s programom adekvatnym mojim potrebam. Preto si myslim, ze nie je v ponuke Telekom "zly" internet, lebo spokojny uzivatel je ten, co vie odhadnut kolko dat prenasa a aku prenosovu rychlost na to potrebuje.

Ak ide o uplneho novacika, ten si moze pomoct sledovanim prenesenych dat tak casto, ako bude potrebovat. Treba pritom vediet, ze data sa necerpaju len vtedy, ked si otvorim internetovy prehliadac a surfujem na internete, alebo len ked nieco fyzicky stahujem na disk pocitaca. V mobiloch aj pocitacoch mame postahovane rozne aplikacie, ktore nam ulahcuju zivot a preto sa castokrat aktualizuju na pozadi. Toto plati aj o operacnych systemoch samotnych. Pritom ale ocenime, ze aplikacia ma lepsie graficke rozhranie, je v nej viacero funkcii, su v nej moznosti zdielania svojich udalosti do socialnych sieti atd. Stare dobre "2 krat meraj a raz strihaj" teda plati aj v tomto pripade.

Prajem Vam ten najlepsi vyber internetoveho pripojenia usposobeny Vasim potrebam a v pripade, ze ste si nie celkom isty - poradte sa u poskytovatela, v rodine, u kamosa...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj, v Telekome sa teraz už pri všetkých službách mobilneho internetu spomaľuje rýchlośť a neplatí sa za dáta navyše. Konkrétne pri Mobilnom internete 1 sa spomaľuje po prenesení 2GB dát.  Ak by si službu  objedával cez web, tak ti príde za zhruba týždeň. Asi 3 pracovné dni trvá kým sa objednávka spracuje a do 5 dní príde kuriér.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Ja som mala mobilný internet, a vôbec ti ho neodporúčam. Kým neminieš 2 GB tak ti pôjde super, všetko ale po prekročení síce nebudeš nič platiť navyše ale skoro nič ti nenačíta, ani len facebook, email, google ta to si počkáš 10-20 min. Takýto internet sa vôbec neoplatí.
odpoveď sa páči : 3 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

DOBRY.NEODPORUCAM MOBILNY INTERNET. PO MINUTY DAT TI NENACITA ABSLOTNE NIC A KED HEJ TAK TO TRVA HODINU

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Akú prenosovú rýchlosť poskytne mobilný internet po prečerpaní dát?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
@punch rychlost pripojenia po znizeni dosahuje hodnotu do 64kb/s. Vplyvom roznych cinitelov ako intenzita signalu, pocet uzivatelov prihlasenych na vysielac, pocasie atd. moze realne dosahovat cca od 25-40 kb/s.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Mam takzvany NEobmedzeny internet 2Gb za skvelych 15,50e je tak skvely ze uz len cakam kedy skonci viazanost ...... !naco zavadzate ludi slovom neobmedzeny ked po precerpani dat sa z internetom neda absolutne nic robit a to pri plnom signale H+ ?.... a uz ked ste upravovali ponuku na akciovych 9,9e za Neob int 1 2Gb tak uz zo solidarnosti ste tym co maju stare zmluvy mali pridat aspon 1Gb na vyse ze vam platia za ten ubohy internet 15,50.......
odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar