Navzájom zadarmo

Otázka

• 0

Chcem sa spytat, ci telekom ponuka nieco podobne ako Orange, ze si zakaznici mozu volat navzajom zadarmo, napriklad rodinny prislusnici...

mam firemny pausal od telekomu a potreboval by som kartu aj pre syna, aby sa mi kedikolvek dovolal...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

8 odpovedí na túto otázku

• 0

Zdravim, v ramci pausalov Happy  mozes volat v Telekome zadarmo. Otazka je, aky mas firemny pausal a ci ho mozes pouzivat aj na sukromne ucely...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Ahoj, Dakujem za odpoved, mam pausal "Happy XL NAJ SIM", a pre syna by som chcel nejaku kartu aj dobijaciu EASY, co znamena ci ho mozem pouzivat na sukromne ucely ??

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Myslela som to tak, ci ti zamestnavatel nekontroluje kam volas :) Ak mas Happy XL tak mozes volat do Telekomu neobmedzene. Ak chces pre syna Easy, tak tu su k nej blizsie info https://www.telekom.sk/volania/easy/easy-pecka

Da sa objednat aj cez net.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Telekom je jediným operátorom, ktorý takéto služby neponúka svojim zákazníkom.

Myslím, že O2 má túto službu asi najlepšie nastavenú. Tam ak ste v nejakej skupine tak majú všetci volania zadarmo a nie len medzi sebou ako v Orange ak som správne pochopil ako to funguje.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @julobaco Telekom má  takmer vo všetkých paušáloch Happy (konkrétne od Happy S vyššie) neobmedzené volania na všetky čísla z vlastnej siete. U ostatných operátorov, pokiaľ viem, sú buď balíčky na vybrané čísla alebo neobmedzené hovory pri vysokých programoch. 

Navyše v programe Magenta 1 sa vytvára skupina, ktorej členovia si volajú navzájom zadarmo. Členovia skupiny môžu byť aj predplatené karty alebo program Bez záväzkov. Nie je teda pravda, že Telekom vôbec neponúka takúto službu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dakujem za odpovede, super tak sme sa dopracovaly k tej Magenta 1, da sa aktivovat aj ked ja uz mam pausal na firmu a ostatne cisla by boly sukromne ??

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @Peter B Magentu mozes vyuzit iba na RC a nie na ICO. Takze sukromne mozes, ak mate spolocnu adresu trvaleho bydliska na fixnych slubach (TV, net, pevna linka) a na sukromnych cislach. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar