Prenos čisla do O2

Otázka

• 0

Dobrý deň, požiadala som o prenos t.c do O2 v pondelok vecer. Hned v utorok mi volala pani z t.c 0914333188 a ponukala mi nieco lepsie... Rozmyslala som nad tym a oplati sa mi ponuka asi od vas, len som jej povedala ze nech mi zavola dnes. Dnes som zdvihnút nemohla, kedze som telefon zabudla doma a dotelefonnovat sa tam neda. Kurier mi doniesol zmluvu k O2, je podpisana a rozmyslam ze by som vzala vasu ponuku. Da sa to este? dakujem za odpoved

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0
ahoj @Zuzana Huseková byt na tvojom mieste, zavolala by som na zakaznicku linku 0800 123 456 a informovala sa, ci vedia stornovat - zrusit prenos v O2 a podla moznosti co najskor ;) tiez ich informuj o tom, ze mas zaujem ostat u sucastneho operatora, ci ta vedia opatovne kontaktovat s ponukou.
odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

O2 má momentálne za prenos akciu  "200 + 200".    Jedno číslo som už preniesol. Číslo čo  mám v telekome  som prepísla na manželku a na budúci týždeň ju odporúčam do O2. Tým získam na každý paušál zlavu 200 €. Je to vlastne zlava 5 € po 40 mesiacov.  Plus budem mať zlavu 96 € na zariadenie. Doplatím 10 € a zoberem tablet.

Čo na to TELEKOM ???? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar