Nefunkčnosť Telekom stránky.

Otázka

• 0

Dobry den. Chcel by som sa informovat,prečo uz dlhšiu dobu nefunguje korektne Vaša stránka telekom,sk na prehliadači Google chrome.Na Vašej stránke sa dá vstupit iba do sekcie zákaznícka zona-moj telekom.Ked si chcem pozeiet ostatné sekcie,napr.-telefonovanie,internet,atd.,stále vypisuje toto hlásenie-

Na tejto stránke ešte vychytávame posledné muchy.

Chceš sa pridať? Klikni na ktorúkoľvek z nich! Chyba! Na inych prehliadačoch funguje Vaša stránka celá normálne,ale v uplne novsom zobrazeni a celá sa dá prezerat.V minulosti som kontaktoval Vašu tech.podporu ohladne tohto problému.Bolo mi povedané ,že to nie je problém zo strany telekomu,aby som sa obrátil na podporu,google chromu-microsoft.Zdá sa mi to čudné,pretože ,pretože stránka bezproblémovo funguje na ostatnych prehliadačoch.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

ahoj, mne praveze cez google chrome funguje telekom.sk v poriadku, napr. cez explorer mi to nejde, skus vymazat historiu, mozno to pomoze :smileyhappy:

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Miloš Hábli miloshabli

Telekom menil dizajn stranky myslim ze niekedy v marci, vtedy som evidovala mensie vypadky, taktiez pouzivam prehliadač Google Chrome a funguje to momentalne bez problemov...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Miloš Hábli miloshabli, ak Ti odpoveď od užívateľa @Suzi alebo @Hanicka pomohla, budeme radi, ak ju označíš ako Riešenie. Môže tak pomôcť aj ostatným :) Ďakujeme. 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar