Prichádzajúce nevyžiadané sms na mobilný telefón

Otázka

• 0

Mám asi taký problém, že na môj mobilný telefón chodia nevyžiadané sms v tvare : 

Ponechajte si túto správu Od: 

IMEI: XXXXXXXXXXXXXXX

a to aj 20x-30x sms za 24 hodín. Niekoľko krát som bol toto riešiť v predajni Telekom kde mi povedali, ze mi nevedia pomôcť .  Taktiež som viackrát telefonovali na všetky linky Telekomu ktoré som našiel, ale tiež mi s tým nepomohli. Tak sa obraciam na Vás s prosbou o pomoc v tejto veci.   

martingreg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

@martingreg2002

Ahoj, nemas nahodou Samsung? Vyzera to ako hlaska, ked mas nastaveneho mobilneho stopara (funkcia telefonu). Zrejme si zmenil SIM kartu v telefone a preto ti chodia tieto SMS. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zrejme áno , ale žiaľ bohu je to v dakom starom telefone, ktorý už nemame k dispozícii. Tak by som sa chcel spytat, ze ako sa to da vypnut ?  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

SMS sa ti dorucuje z nejakeho mobilneho cisla. Preco na to cislo nezavolas / nenapises a nepovies uzivatelovi, aby si tu funkciu v telefone vypol. Mozno plati za odosielanie sprav a vybija mu to bateriu, tak by nemusel mat problem s vypnutim funkcie.

Dalsia vec, preco si pred odovzdanim telefonu niekomu inemu, neobnovil jeho vyrobne nastavenia a vsetko z telefonu nevymazal? Dufam, ze si sa poucil.

Telekom nemoze zabranit niekomu, aby na tvoje cislo neposielal spravy. Mal by si to riesit predovsetkym ty. Mozes vyzvat odosielatela, aby ti spravy neposielal a ak to nebude akceptovat, stazuj sa na policii na obtazovanie.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Za prve .....uz som sa skontaktoval s tym clovekom a odmieta sa som nou bavit . 

Za druhe ...... tie spravy neposiela on ale stroj ....takze o obtazovani sa tu neda ani hovorit 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

a bavime sa tu o dakej sluzbe od Telekomu ..... ktora nepracuje dobre, lebo ma poslat jednu spravu pri výmene SIM karty a nie 30x ..... pochybujem ze niekto vymiena 30x SIM kartu v telefone 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Jedná sa o funkciu v telefone, ktorú si si sám aktivoval a Telekom s tým nemá nič spoločné.  Mobilný stopár sa dá deaktivovať až po vložení tebou vytvoreného hesla, ktoré si zadával pri aktivácií.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

presne tak, je to funkcia telefonu, nie operatora. Ja by som ti @martingreg2002 odporucila v nastaveniach tvojho telefonu zablokovat cislo, z ktoreho ti chodia tie spravy a uz nebudu :-) ked to nechce riesit on, tak ho zablokuj a budes mat pokoj...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar