Regionálne TV

Otázka

• 0

Chcem sa opýtať, prečo som tu nenašiel regionálne TV? Myslíte si, že to nikoho nezaujíma? Opak je pravdou. Chcem vedieť čo sa deje v mojom meste. Načo sú mi české regiony alebo maďarské?  Zvykol som si na TV BRATISLAVA, ale v SK sú aj iné TV Severka, TV Naša, TV Sen... Niektoréí sú fakt super.
Ostáva mi ostať  pri UPC alebo ich chytať na DVB-T anténu.

Počul som, že TVBA je v Magio, ale tu som nenašiel žiadnu informáciu. Pritom majú omnoho viacej divákov ako nejaké Wau a podobne. Nie je to diskriminácia? Potrebuje niekto úplatok?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Ahoj @JanSlatina,

ako píše @Suzi a @8Bellit, regionálne TV v ponuke máme. Nezaraďujeme ich však do hlavného zoznamu kanálov, keďže vzhľadom na regionalitu "nie sú pre každého". V hlavnej ponuke preto zobrazujeme iba ostatné kanály. Viac ako 20 regionálnych TV však majú všetci naši zákazníci zadarmo :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@JanSlatina

ahoj, na stránke som našla túto informáciu:

Regionálne a internetové TV

Pre všetkých zákazníkov Magio TV máme k dispozícii automaticky a bezplatne 23 slovenských regionálnych televízií:
TV Bratislava, TV Ružinov, CETV, TV Myjava, TV Skalica, TV Senica, NZTV (Nové Zámky), TV Karpaty, TVZ, MTT Trnava, RTV Krea, Nitrička, TV Považie, TV Púchov, Spartak TV, TV Hronka, TV Severka, TV Považie, TV Fénix, TV Naša, TV Kežmarok, TV Region, TV Poprad

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

a kolega @Miloš Martovič zas zabudol povedat ze nie su sirené v IP sieti telekomu..ale to je unicastový stream z netu. takze ked to nejde na 95% problem zo strany vysielatela :) nemenovana reg. TV ktoru aktivnne sledujem ked nejde v Magiu, nejde ani na nich stránke..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar