pod Tatrami biedny signál do kedy?

Otázka

• 0

V obciach na severe slovenska je slabý signál a internet v mobile potrebujem využívať všade na Slovensku a pevné siete katastrofa a preto prosím o zasielanie najaktuálnejších rozšírení pokrytia. Ďakujem Tuzex

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

Ide o okolie Liptovskej Tepličky, Vyšná Boca,Nižná Boca, Malužiná, diaľnica pri Važec až Štrba

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Jaroslav brkotuzex

skus zadat podnet pre kazdu oblast osobitne, najlepsie by bolo uviest aj konkretnu adresu, teda ulicu, supisne popripade orientacne cislo a nazov obce, aby sa vedeli konkretne pozriet ci sa v danej obci  planuje rozsirenie/budovanie sieti

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @Jaroslav brkotuzex,

ďakujeme za podnet. Na rozširovaní pokrytia neustále pracujeme, aby mohlo čo najviac našich zákazníkov využivať rýchlejší internet na surfovanie, prezeranie, sťahovanie dát alebo aj rýchlejšie posielanie dát, obrázkov či videí. Napríklad 4G sieťou pokrývame 52 % populácie, t.j. sme v 84 mestách a desiatkach okolitých obcí :) 

O nových miestach pokrytia budeme určite informovať. Prípadne si pokrytie v konkrétnej lokalite môžeš skontrolovať na:  www.telekom.sk/wiki/mapa-pokrytia 

Ďakujem. Janka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj tak lokalít,kde nieje dostupnosť pevnych sieti je vela a mrzi ma ze to je v lukrativnych castiach napriklad poprad-straze jilemnickeho 30

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Takže aby som Vas potešil aj Ja tak Vam pridam uzemia ktore su pokryte velmi zle až Vobec Vašim signalom  aby sme ostali pod Tatrami tak v Kamienke okr. Stara Lubovňa je strasne slaby signal a v niektorych castiach ziadny no na Vasej mape pokrytia vykazujete nieco uplne ine :smileyembarrassed:

ďalsie uzemie takmer bez signalu sa nachadza v katastri Lakšarska Nova Ves časť Horne Valy-Dolne Valy-Šišolaky-Tomky .... no Vaša mapa tvrdi niečo ine, ked ste spušťali v 1997 roku Eurotel GSM sieť tak slubili Vaši zamestnanci že v treťom štvrťroku 1998 bude pokrytie vyriešene...... čitate dobre bliži sa 20 rokov a stale nič :smileysad: som Vašim vernym zakaznikom ale odkedy ste zmenili Firemnu farbu na RUŽOVU :smileysad: tak velmi upadate... na tento FAKT tykajuci sa pokrytia som REZIGNOVAL :smileyfrustrated:

ako dlhoročny zakaznik si určite možem dovoliť dať hodnotenie.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar