Aké dátové limity má internet v mobile pri Easy Free?

Otázka

  • 0

Zdravím,

 

mám Easy Free. Pri dobití kreditu o 10€ dostanem internet v mobile na 15 dní zadarmo. Zaujímalo by ma, aké denné limity má tento internet resp. koľko dát môžem predniesť v rámci jedného dňa resp. v rámci celého 15-dňového obdobia, kým sa mi rýchlosť zníži na nepoužiteľnú.

 

Taktiež ma zaujíma, aký je denný limit v rámci 1 dňa, pokiaľ som si kredit v mobile nedobíjal už viac ako 15 dní, t.j. momentálne nemám internet v mobile zdarma. Viem, že aj pri Easy Free v tejto situácii platí to, že pokiaľ si internet spustím, stiahne mi to jednorázový poplatok 50centov, a na internete už v ten deň môžem byť koľko chcem - zaujíma ma však dátový limit, ktorý v daný deň môžem maximálne prečerpať, kým sa mi rýchlosť nezníži na najpomalšiu.

 

Viem, že pri Easy Free nie je bohužiaľ dostupné 4G pripojenie, len 3G, ale tieto dátové limity ma veľmi zaujímajú. Ďakujem za skorú odpoveď.

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

  • 0

Ahoj,

 

datovy benefit po dobiti keditu na Easy Free:

- pod 10 EUR - benefit na 7 dni zadarmo (po preneseni objemu dat 500 MB sa znizi rychlost)
- dobitie 10 a viac EUR - benefit na 15 dni zadarmo (po preneseni 1000 MB sa znizi rychlost)

Ked nebudes mat jeden z hore uvedenych benefitov a zaroven nemas aktivny balik SURF 1000 uplatnuje sa zakladny SURF1 (najviac 0,50 EUR / 1 Den), v ramci dna sa znizi rychlost po preneseni 100 MB a na dalsi den sa rychlost automaticku obnovuje.

4G mozes mat aj pre Easy Free - staci poslat SMS na aktivaciu SURF 1000 (viac o 4G na Easy/Fix programoch TU ).

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar