pausal

Otázka

• 0

Dobry ja mam tiez zlu skusenost ..pan s telekomu mi volal cca pred mesiacom ze si mozem pausal zobrat za 22e s telefonom a 20e bez telefonu dnes som tam volal ja ze by som stym suhlasil a povedali mi ze sa da uz len za 26 e s telefonom . Ako je mozne ze menia ceny kazdy mesiac ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Cau @matuus4, cenniky sa v telekome zvyknu z casu na cas menit, ale zrejme nie na pravidelnej baze. Mohlo sa stat, (to je najpravdepodobnejsie) ze sa medzitym zmenila cena. Ak to chces zistit, tak myslim ze na linke 0800 123 456 ti vedia zistiti aka bola cena v tom case a porovnat ju so sucasnou cenou. Inak aktualny cennik k pausalom si mozes pozriet cez tento link: https://www.telekom.sk/swift_data/source/Documents/na-stiahnutie/telefony_zariadenia/2015/06/lbi/Priloha%20A%20Cennika%20Happy%202015_06_09.pdf

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ja som nemal namysli telefony ale cenu pausalu a ta sa realne nezmenila...len pred mesiacom mi ponukli za 22e mesacne a dnes ten isty pausal za 26e mesacne...bavime sa o zlavnenych pausalov 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@matuus4 ahoj, podla mojej skusenosti ti poviem, ze ponuka je individualna ku kazdemu cislu a tiez sa priebezne meni pocas vyuzivania pausalu, jeden mesiac je horsia, jeden lepsia (zlavu urcite nebudes mat dozivotne :D)  ... 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ahoj @matuus4, viem, ze ceny pausalov Happy sa rozlisuju podla toho ci si chces kupit telefon alebo nie. Bez telefonu su lacnejsie, s kupou telefonu su drahsie. Ja si ceny overujem podla cennika. Tam je to rozlisene, potom este treba odratat percenta za vernost a mas vyslednu cenu. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar