internet zalesie

Otázka

• 0

Dobry den,

staviame rodinny dom v obci zalesie (okres senec). Pod nasim pozemkom pri chodniku je natiahnuty opticky kabel. Chcel by som sa spytat ci je tento rozvod pouzivany alebo ci sa da na neho pripojit. Resp ci bude v blizkej buducnosti mozne u nas v obci pouzivat opticku siet. jedna sa o ulicu Malinovska. 

Za odpoved dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

ahoj @maocetung1512, podarilo sa ti nieco zistit k tomu kablu. Rodicom tiez prechadza nejaky kabel cez pozemok, zatial to neriesime, ale dobre vediet do buducnosti. Pomohol ti ten link od Lienky?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

podla mapy pokrytia by mala byt na adrese dostupnost na VDSL internet, ak mas zaujem o sluzby, skus cez operatora na stranke alebo cez zakaznicku linku objednat zriadenie, technik definitivne potvrdi co je na uvedenej adrese dostupne :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak samozrejme mapu pokrytia som si pozrel. Ale zaraza ma ze nikto v telekome (aspon ku komu som sa dostal) mi nevie povedat ze co robi na nasom pozemku ich opticky kabel. A uz som dostal aj taku odpoved ze sa neda zapojit ani optika ani metalika... co je trosku blbost... aspon viem ze telekom ma prehlad co a ako ma kde potahane kable...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@maocetung1512

ahoj, dostupnost si vies overit cez mapu pokrytia https://www.telekom.sk/wiki/mapa-pokrytia, kde si zadas presny nazov ulice aj s cislom a nazov obce/mesta, ak nie je dostupna technologia, ktoru pozadujes, skus napisat podnet pre zlepsenie pokrytia cez link, ktory sa nachadza priamo pod mapou ;)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj maocetung1512. Skus sa informovat cez chat na stranke (ak si na PC). Mozno ti budu vediet aj overit dostupnost. Pripadne zavolat na 0800 123 456. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar