Otázka

• 0

Dobrý deň, chcel by som sa spýtať či sa neplanuje optika v obci Kecerovce 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

27 odpovedí na túto otázku

• 0

Žiaľ 10 podpisov nestačí na to aby to Telekom samozrejme riešil. Obec Kecerovce ma cca 3,8 tisíc obyvateľov 90% obyvateľstva tvoria prevažne romovia pred niekoľkými mesiacmi som mal rozhovor s otcovým kolegom ktorý pracuje vo freesat a snažil sa mi vysvetliť prečo je v obci Kecerovce také chabé a zúfale pokrytie internetu. Odpoveď bola jednoznačná boja sa tu investovať a urobiť lepšie pokrytie pretože sa boja že sa im to spať nevráti kedže su tu viacej ,,romov"  než ,,bielých" tak to je logické myslenie či to už Telekomu, Antiku alebo iného poskytovateľa. Keby sa mi podarilo zistiť koľko ľudí ma internet od Antiku formou Anténa + Wireless možno by určite Telekom zvážilo situáciu a malo by konečne záujem o obec ako takú celkovo lepšie povedané o zákazníkov.  Dovolím si odhadnúť číslo 1500 domácnosti len otázne je ak to je tak ako si myslia o obci Kecerovce prečo poskytovateľ Antik nemá žiadny problém so zákazníkmi ???  Mam už 8 rok internet od Antiku do dnes sa nič nezlepšilo od strany Telekomu ako tomu bolo pred 8 rokmi že som tam volal a žiadal som o prípojku bolo povedané, že rozvodná v obci je zastarala a nemajú voľne porty aby pripojili mňa príde mi to také úbohe, že porty s pred 25 rokmi kde fungovala ešte stará metalická sústava pevných liniek dodnes funguje na internete nič nevynovili prečo ???  Možno je to s pohľadu Telekomu trošku zvláštne, že som zákazníkom Antiku a tu tlačím a vypisujem na Telekom ale kto je najväčším poskytovateľom internetových a televíznych služieb ? Antik ako tak sa posnažil a pripojil ľudí ale Telekom počas 8 rokov nepohol ani prstom. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar