Otázka

• 0

Dobrý deň, chcel by som sa spýtať či sa neplanuje optika v obci Kecerovce 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

27 odpovedí na túto otázku

• 0

Ahoj, ked nejde klkiknutim na link tak na hlavnej stranke  uplne dole v casti uzitocne linky, posledny je mapa pokrytia :D, ja som davala cez toto ;), alebo z linku odmaz bodku na konci  :D :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tu ti všetci asi dajú takú fundovanú odpoved ako mne... V najbližšej dobe neuvažujeme alebo ked sa niečo ide robiť tak ti odpíšu ako mne v tomto roku sa bude budovať....  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ahoj, ja som si tiez overovala Kecerovce, dostala som info, ze v roku 2015 sa optika neplanuje budovat

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak myslím, že obec s 3500 obyvateľmi by si zaslúžila optiku ja poviem o tom známym nech dajú požiadavku každý a aj vy Hanicka ak ste s obci Kecerovce .... ja ju dávam tak tiež hneď teraz.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Eduard Gabor, mna uz asi eviduju, kedze som si to overovala :smileyhappy:

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Vďaka tu bodku na konci som si vôbec nevšimol ale už to funguje a podnet úspešne zadaný.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

:) Som rada, ze to islo :smileyvery-happy:

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Vraciam sa znovu k tejto téme včera som zaznamenal v obecnom rozhlase že sa bude robiť optika v našej obci čiže je to práca Telekomu ? Kedže bola reč aj o tom že poniektorým ľudom internet fungovať nebude hlavne tým čo majú Telekom.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tému som vytvoril v roku 2015 už je skoro 2018 a ja nemám ešte do dnes žiadne pripojenie pevne k internetu možno keď už všetci ostatný budu mat optiku ja ešte len vtedy budem mať možnosť na úbohe DSL. Pár krát som už riešil túto dilemu a jeden známy technik s telekomu mi povedal tam kde ty bývaš ,,v osade" tam vám pokrytie nedajú -neurobia lebo  sa boja že nebudete platiť. OMG mam 6 rok internet od Antiku a ešte nikdy v živote nebol problém a viac ako 500 ludi čo osobne poznám majú tiež Antik na wifine ako aj ja lebo iná možnosť ako sa napojiť na internet nie je. Neviem akú mienku majú ostatný o obci Kecerovce ale mi tu chatrče nemáme sme normálny pracujúci ľudia ktorí sa snažia prispôsobiť a vybojovať ako taký prístup k svetu- internetu  kedže sme v 21.st  patrilo by sa to.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

neviem kde presne byvas ale predtym ako si napisal pozrel si mapu pokrytia, nie je stopercentna ale nejake bodky tam su ....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

najlepsie spravis ak zadas podnet pod mapou pokrytia 

tiez tu nevidim presnu adresu, ale iste si  si dostupnost uz niekolko krat overoval

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

PepsVed práve to ma najviac vytáča, že sú tam nejaké bodky ale hlavná vec, že keď tam zavolám tak pokrytie nie je a nič sa stým nerobí už asi 5 rokov.

bu2ckland  Ten podnet som zadal už asi 10x a ešte som urobil aj video návod  ako by to mali robiť ty ktorý tak tiež by chceli zadať podnet no nevedia ako na to všetko som zverejnil na stránku obce kde som Adminom.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

hej ..da sa to aj takymto sposobom riesit, a ked bude vela ludi je sanca ze sa tym budu aj zaoberat

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Lenže nebude sa Telekom obhajovať stým, že nie je jediný operátor ktorý je na SVK ale Telekom  najrozsiahlejší  každopádne vďaka za radu určte to po riešim a verím tomu, že ľudí bude až až ..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak podľa mňa nie, nebude predsa odmietať potenciálnych zákazníkov a odporúčať ich ku konkurencii :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Slovak Telekom, a. s., Bajkalská 28, 817 62 Bratislava

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Podľa mňa je to zbytočne ...Som počul že vraj únia vydala nemalé peniaze na to aby sa vybudovala optika aj v obciach tak si myslím, že 3000 ľudí nevynechajú 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No 3000 obyvateľov je dosť, takže si myslím že sa optiky dočkáte.. aj obce do 1000 obyvateľov už optiku majú.. zatiaľ však Vaša obec nie je v plánovanom pokrytí na stránke telekom.sk/nove-lokality.  Ak by ste petíciu doručili do Telekomu a podávali podnety na pokrytie, obec sa pravdepodobne dostane do zoznamu skôr.. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

tie peniaze co mali na to cerpat operatori boli presununute na ine ucely.. teraz po novom spisal Pellegrini s operatormi a ALPI dohodu ze oni budu minat na to vlastne naklady a peniaze z EU sa budu cerpat len vtedy ak nebude chciet ist ani jeden z 3 operatorov budovat infrastrukturu do nerentabilnej oblasti a budu sa udelovat lokalnym providerom aby to financne utiahli.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar