Klavesnica LG sa zastavil - surne

Otázka

• 0

Ahojte, prosim poradte mi, na mojom mobile LG G2 mini sa mi zobrazuje "Bohuzial, klavesnica LG sa zastavil". Ako to odblokujem? Dakujem za kazdu radu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Cau @petusha30, kedy (pri akej cinnosti) sa ti zobrazuje tato hlaska a ako casto sa to stava? Tazko posudit z tvojho opisu. Skus telefon restartovat, ak to nepomoze, skus ho resetovat na tovarenske nastavenia; samozrejme si radsej zalohuj vsetky data o ktore nechces prist. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Ahoj, nemozem pisat SMS, ani cez Whats up, ani surfovat na nete. Proste nemozem robit nic, kde potrebujem vyuzit klavesnicu. Zobrazuje s ami hned,ako si otvorim displej. Skusala som restartovat, vybrat baterku a nic. Kde najdem tovarenske nastavenie?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj  @petusha30 podarilo sa mi na nete najst postup na obnovenie nastaveni z vyroby. Ale rataj s tym, ze telefon bude v stave ako ked si ho vybrala z krabice - cisty bez dat a udajov ktore si tam kedy vlozila, preto nezabudni na zalohu dat. Postup je na obrazku v prilohe, dufam ze ti to pomoze :) 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @petusha30,

ak ti odpoveď od @JürgenVonHelmut pomohla, budeme radi, ak ju označíš ako Riešenie. Možno pomôže ostatným používateľom na fóre. Ďakujeme :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar