LTE v Happy za poplatok ?

Otázka

• 0

Ahojte,

chcem sa spýtať, ako je možné, že "JA", ktorý má zmluvu na Happy L od 04/2014 môže mať LTE v mobile za 4,99 € mesačne, keď od 8/2014 sa už LTE dáva do Happy paušálov automaticky... Nie je možnosť to aktivovať aj u zákazníka, ktorý bol taký, že sa zaviazal a má smolu ? Čakať rok sa mi moc nechce a nato, že som zákazník už dobrých 10 rokov, tak s paušálom HAPPY som veľmi NE-HAPPY, nakoľko ten, čo si spravil zmluvu v lete má aj LTE a ten čo o niečo skôr má jednoducho smolu.

Ak sa s tým nebude dať niečo robiť, tak už novú zmluvu očividne nepodpíšem...

Tomáš

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Ahoj @Tomino444, LTE je bezplatné pre všetkých zákazníkov s Happy paušálom. Ak máš službu spoplatnenú, napíš na chat, cez kontaktný formulár, zavolaj na linku alebo navštív pobočku a podaj podnet. Určite ti nastavia službu bezplatne

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Práveže som to riešiel cez predajňu a tam mi bolo povedané, že do mojej zmluvy sa to nedá dať, tak potom neviem, kde je pravda a kde nie. Že si mám počkať.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @Tomino444, urcite by som to nenechala tak. Ked nepomohli na predajni, napis na chat alebo zavolaj na linku. Aj podla Cennika je LTE pre Happy bezplatne, takze sa do toho urcite pusti.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar