Ťuki

Otázka

• 0

Podla toho čo som čital to vyzera tak,že Ťuki v zakladnom baliku M asi nebude.Tak to pekne ďakujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

23 odpovedí na túto otázku

• 0

Viac informácií sa dozvieš v pondelok, kedy bude tlačovka, a Ťuki bude určite vo vyššom balíku, ale skôr ako na jeseň to nebude....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Tymto ze to nebude v zakladnom baliku nastalo to telekom doje...l na totalku.Takze vela nam toho namiesto RIK nedaju.A kto mate deti asi ostanu zase len pri tych cz cesky dabovanych rozoravkovych tv.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To si z nas dobre strielaju.Hlavne že bolo pisane že to pustia k 1.junu. No čo už veď je treba ľuďom tlcť sprostosti do hlavy.Strčte si to vaše Ťuki nikam.Treba ju dať do čo najvyššieho baliku,si myslite žesi to koli tomu kanalu budu zakaznici predplacať?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Sme sa nepochopili asi, stanica odštartuje zajtra, ale do vyšších balikov bude preradená až na jeseň, možno ešte neskôr, to znamená to, že kým ju preradia, pôjde v základe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Však uvidime zajtra,ako nas prekvapia.Ale myslim ,že je to volovina davať jediny Sk kanal rozpravkovy do vyššich balikov.Nepoviem, keby ich bolo viacej,tych Sk,ale s jednym kanalom idu robiť take ťahy.V Čechach maju CT D a chytia ho tam snaď aj na vidličku.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Až na to, že v Čechach prevádzkuje CT D verejnoprávná televízia, a Rik a Ťuki sú súkromné, ako napr. Minimax, Megamax, Jim Jam a iné a tie su tiež platené. Keď RTVS spustí detský kanál, potom ho budeme chytať aj na tú tebou spomenutú vidličku

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Verim tomu ,že aj keby to mali cez satelit,tak byto tam mali všetci.Oni sa riadia heslom-Najlepši zakaznik-spokojny zakaznik!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nie som si isty, ci pojde Tuki od zajtra, kedze tato TV este nema licenciu. Najskor ju moze zistkat az 9.6.2015, ked bude zasadat rada, ktora o prideleni licencie bude rozhodovat. Dovtedy je to porusenie zakona. Jedina moznost je online stream na internete.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Hlavne že na stranke tv.szm.cz je od zajtra pisany program na Ťuki.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Podla mna zacne uplne normalne od zajtra vysielať, hadam vedia, co v Telekome robia, a v tych clankoch bolo pisane, že už o licenciu požiadali, takže neviem, čo tu riešime

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nic neriesim, pisem aktualny stav. V programe RVR nebolo pridelovanie licencie pre MAC TV alebo Telekom (verejne, ci neverejne), takze z toho vyplyva, ze sa to neriesilo. Mne je jedno, ci to spustia, alebo nie, mame XL balik a mame aj clena rodiny, na ktoreho je kanal zamerany. Nikto z divakov sa nebude stazovat, ze ten kanal vysiela. Len som podotkol, ze pokial licenciu nemaju, je to protizakonne a niekto sa moze do toho obut - ci uz z rady, alebo nespokojny uzivatel sluzieb od ineho operatora, ktory moze zakaznikom Telekomu tuto stanicu zavidiet.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zazime to spolu.Hm dalsi telekom vymysel.Od 1.8.2015 to vase TUKI uz ako kolko deti bude sledovat?To ako ty co maju balik M niesu zakaznici magio tv?Dite do **piip**.e aj z vasim tukom a ked mi skonci viazanost aj z vasim magiom.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Viem že to sem nepatri,lebo sa jedna oDigi,ale nemam sa kde spytať.Skočila my tabulka,našiel sa novy zoznam kanalov.Vypol som box na 10.minut a keď som ho zapol,tak my tam chybaju Digi sporty 1,2 a 3.Neviete niekto nahodou čo zasa dorobili za **piip**?Vďaka.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Už mi to ide,reštartoval som ho znova a už to nabehlo.Neviem čo s tym bolo.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Prečo nam v baliku M nenahradia Slovak šport 2,ktory vyradili Slovak športom 1?Prečo ho neodkoduju?Treba ho nahradiť nejakym športovym kanalom,či nie?!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Od 1 659 do 165 969 eur

Licenčná rada má vedomosť o tom, že Ťuki TV vysiela bez licencie a podľa hovorkyne Lucie Jelčovej sa aj o tejto skutočnosti bude hovoriť na zasadnutí pri prerokúvaní žiadosti o udelenie licencie.

Vysielanie bez udelenej licencie je v zmysle zákona zakázané. Podľa právnej úpravy môže regulátor uložiť subjektu, ktorý vysiela bez oprávnenia, pokutu od 1 659 do 165 969 eur.

Na otázku, či je možné predčasne verejne šíriť kanál v skúšobnom režime, L. Jelčová uviedla, že „pojem ‚testovacie vysielanie‘ zákon nepozná“.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Co je toto za blbost co zas telekom vymyslel?To akoze ked mam balik M a mam v nom zahrnuty balik detsky+hudobny tak tam TUKI tv nebude od 1.9.2015?Tak koli detom si ho dam a vy tam TUKI tv nezaradite?Hovorim Telekom tento rok co predvadza zakaznikom je k placu.Filmboxy prec SS2 PREC.Musiq1 prec ziadne nahrady.A este toto urobite z vasim Tuki?No tuka vam na hlavy cu co.Kolko deti uvidi v LaXL tu slovensku TUKI tv vasu slavnu.Radsej dajte volne RIK a tuki vypnite a usetrite.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar