Retenčné oddelenie

Otázka

• 0
Od marca 2015 riešim po 12 rokoch lepšie ceny za paušál a neskôr aj telefón. Po asi 5 telefonátoch za posledných cca 7 dní na infolinku, že sa mi niekto ozve sa z tohto retenčneho oddelenia ozvali 0x. A jediné čo chcem ja, to už nejako uzavrieť. Ak toto niekto aspoň číta skúste mi zavolať. Z retenčného. Ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

skus napisat na chat , mozno im daju na teba kontakt. Je to rychlejsie ako takto cez forum, kde si to nemusia vsimnut. Ja som minule pisal na chat a este som ho ani nestihol ukoncit a uz mi volali

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

potom daj vediet, ci ti pomohli

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To si na tom lepšie keď nikto nevolal. Mne po 18 rokoch ponúkli 2 € zľavu na paušal. A neustále dookola je mi ľúto, ľutujem a podobne. Trápne, arogantné a nízke.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja mám zase s retenčným odd. dobre skúsenosti to čo som požadoval mám ;) za 16€ mesačne + vernostná zľava Happy XS NAJ  obsah môjho vyskladaného paušálu 150 minút do všetkých sietí, 19:00-7:00 neobmedzené volania do Telekomu Neobmedzené SMS / MMS do všetkých sietí a 2GB dát zadarmo. Najprv mi nechceli dať 3 doplnkové služby so zľavou (max. 2  dopl. služby a to v týchto podmienkach jedna služba so 100% zľavou a druhá 50% zľavou)  a to 100 minút s 50% zľavou za 3,49€ mesačne a neobmedzené SMS/MMS 3,49€ mesačne a ešte 2GB dát zadarmo jedna pracovníčka mi ponúkala max. dve doplnkové služby za 16€ a na druhý deň volám a druhá pracovníčka za tú istú cenu 3 doplnkové služby jedna so 100% zľavou a 2 s 50% zľavou. Z toho usudzujem, že musíš natrafiť na zamestnancov, ktorý ti chcú pomôcť. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar