eqalizer v deezeri

Otázka

• 0

Keď sa spustil DEEZER tak v ňom bol "equalizer".  Úmysle som tam dal úvodzovky, pretože vyzeral asi takto : boli tam dve myšou ťažkoovládatelné kolieska na výšky a basy a bolo tam  zopár tlačidiel akože na úpravu skladby - nejaké efekty ( bubny ).  Toto bolo tak primitívne až  som to považoval za srandu.  A preto som napísal do TELEKOMU, že či by sa tam nedal dať normálny equalizér - čiže nie nejaké centimetrové kolieska ale viacpásmový, posuvný.  Nato som dostal odpoveď, že prevádzkovateľom stránky je Francúzko. Myslím že tam bolo niečo v tom zmysle, že tú stránku TELEKOM nemôže ovplyvniť. No krátko nato  sa tento equalizér  vytratil.

Nedá sa tam dať normálny equalizér taký ako je v každom hudobnom prehrávači ? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

Ahoj @X y , pozeral som sa na moznosti Deezer-u - zial equalizer nie je sucastou tejto sluzby. Deezer poskytujeme, resp. sprostredkuvame ako premiovu a  exkluzivnu sluzbu pre nasich zakaznikov, zial nemame dosah na nastroje ako equalizer. Nemozem ti odporucit konkretny SW pre tvoj PC, ale je mnoho freeware-u, ktory ti dokazu na PC funkcie ekvalizeru poskytnut... verim, ze si s nimi hudbu vyladis do dokonalosti a budes si ju este viac uzivat.... ;-)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar