eqalizer v deezeri

Otázka

• 0

Keď sa spustil DEEZER tak v ňom bol "equalizer".  Úmysle som tam dal úvodzovky, pretože vyzeral asi takto : boli tam dve myšou ťažkoovládatelné kolieska na výšky a basy a bolo tam  zopár tlačidiel akože na úpravu skladby - nejaké efekty ( bubny ).  Toto bolo tak primitívne až  som to považoval za srandu.  A preto som napísal do TELEKOMU, že či by sa tam nedal dať normálny equalizér - čiže nie nejaké centimetrové kolieska ale viacpásmový, posuvný.  Nato som dostal odpoveď, že prevádzkovateľom stránky je Francúzko. Myslím že tam bolo niečo v tom zmysle, že tú stránku TELEKOM nemôže ovplyvniť. No krátko nato  sa tento equalizér  vytratil.

Nedá sa tam dať normálny equalizér taký ako je v každom hudobnom prehrávači ? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

Ahoj @X y , pozeral som sa na moznosti Deezer-u - zial equalizer nie je sucastou tejto sluzby. Deezer poskytujeme, resp. sprostredkuvame ako premiovu a  exkluzivnu sluzbu pre nasich zakaznikov, zial nemame dosah na nastroje ako equalizer. Nemozem ti odporucit konkretny SW pre tvoj PC, ale je mnoho freeware-u, ktory ti dokazu na PC funkcie ekvalizeru poskytnut... verim, ze si s nimi hudbu vyladis do dokonalosti a budes si ju este viac uzivat.... ;-)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar