Ďakujeme za pochopenie?

Otázka

• 0

Od 1. 6. 2015 dochádza ku zmene umiestnenia TV kanálu Disney. Nájdete ho na novej pozícii 58. Pri tejto zmene nie je potrebné reštartovať Váš Magio Box. Od toho istého dátumu bude zo satelitnej ponuky Magio úplne vyradený TV kanál Slovak Sport TV2.

Ďakujeme za pochopenie

Váš Telekom

Za mňa len toľko: Niet za čo ! Váš (dočasne)zákazník :-(

P.S.Nechápem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

24 odpovedí na túto otázku

• 0

Ešte doplním, že Slovaksport 2 konči aj v IPTV k tomu istému dátumu, čo dodať, konečne

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

a bude tento kanal nahradeny niakim inym alebo len vyradite slovak sport 2 a nahrada ziadna 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A z akeho dovodu rušite Slovak sport2?Dufam že nam chystate prekvapenie a chcete ho nahradit inym sportovym kanalom!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Do našej sesterskej spoločnosti DIGI pribudne na Ďeň deti 1.juna detsky kanal Disney junior.A čo Magio?Je tam sice tych detskych kanalov neurekom,ale čo už,asi na ine nemaju.Bude sice v angličtine,no budeme sa musieť na stare kolena učiť po anglicky,aby sme vedeli,keď budu od nas deti niečo chcieť ,i čo chcu!Ale to asi nebude problém,že?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tento rok prestala vysielat aj jedna hudobna stanica a hoci ich je neurekom vela tak do dnes ju nenahradili.tak za SS2 tiez netrba cakat nahradu.Magio slabne konkurencia zacina bit lepsia aj v zakladnych ponukach.magio drzi hkavne digi sport 1.2.3.4.ziadny iny operator ich totiz neposkytne. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Prikláňam sa k Stanovi76, že pomaly ale isto slabne magio sat a v oblasti HD programov patrí medzi najslabšie.
odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Treba nas včas informovať a nebudu sa tu riešiť otazky kedy a aky kanal zaradite do ponuky.Tak ako to robia ine spoločnosti.Treba občas pozrieť aj prispevky konkurenčnych spoločnosti a zobrať si z nich priklad.Tak nejak by mala fungovať komunikacia s nami zakaznikmi a nie stale len:chystame,dočkajte,uvidite.Z vašej strany je to strašne ,ale stašne slabe.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ešte nebola ani tlačovka, a ty chceš byť už informovaný? Veď keď ti Telekom nevyhovuje, teba ísť ku konkurencii, je pravda, že maju strategiu mrtveho chrobaka, ale ponuka je si myslim konkurencie schopna, HD sa skutocne neda robiť s troma prenajatými transpordermy

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A odkial sa potom vie,že pribudne Ťuki?To je zaujimave.Ja mam aj Digi.Od Telekomu mam vsetko,tak sa preto tak o to zaujimam.Dufam že Ti to nevadi?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nie ja som to čital v Ciglianskom Prieboji! Jasne že mam Google.Ty si asi vysiel z jaskyne keď sa ma na to pytaš?O Ťuky sa piše všade,mňa zaujima prečo vyradili Slovak Šport2-ku???O Ťuky sa už vyprava moj maly s kamaratmi v školke,že to bude v Magiu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A čo tak nepoužívať "Telekomácy tón" ?" Mám na mysli: "Keď sa Vám nepáči choďte do ...". Čo tak vidieť to tak, že chceme to čo nám Telekom sľúbil, dohodli sme sa, zaplatili sme, čo pýtal a my po dobu viazanosti chceme to, na čom sme sa dohodli a za čo sme zaplatili. Presne to číslo a v tej istej mene t.j. XY Eur a nie napr. 90% v rubľoch. A ja to drzo :-) žiadam LEN po dobu viazanosti, vadí ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Používame Google a dočítal som sa, že Slovak sport NIE JE V REŠTRUKTURALIZÁCII (čím obhajuješ vyradenie z ponuky, napriek tomu, že zaň platíme) bez adekvátnej náhrady  a k tomu nekritickému presviedčaniu, že"ŤUKI SA OPLATÍ, oslavujte a pozerajte miesto Slovenského športu...atď." sa oplatí prečítať si Tvoje vyjadrenie na FB: "Miloš Martovič Ja si myslím, že Telekom si na Ťuki dá zaležať, opytaj sa na Rik, tam od januara ide dookola to isté" , tak ak hovoríš, že GOOGLE je fajn, píšu tam, že ŤUKI je RIK pre Telekom, chceš link, alebo si to nájdeš... a pozdravuj v Telekome

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Ľuboš Sucháň Zjavne ho používaš slabo, keď niečo napíšem, vždy si to overím, to sa týka aj Slovaksportu: http://www.finstat.sk/Konkurzy/Konkurz/2015-K008613

Telekom má presné štatistiky, ktorý program je ako sledovaný, a kedže v poslednom čase na Slovaksporte2 nič dokopy okrem repríz nešlo, tak ho vyradí, ak vôbec neskončí tak ako Slovaksport3.

Mimochodom každý operátor na Slovensku má pri podpise zmluvy v nej uvedené, že "zmena programov vyhradená", takže Telekom pridáva a odoberá programy podľa vlastného uváženia. A čo sa týka Ťuki Tv: http://www.tukitv.sk, ten obsah vyzerá skutočne lepší ako na Rikovi a nemám koho pozdravovať v Telekome, kede nie som jeho zamestnancom, ani predajcom, a určite nie ani zástancom. Sám so vyvinul aktivitu aj tu na fóre, urobil Výzvu na zaradeniu Riku, to že sa Telekom rozhodol inak a dal si spraviť televíziz na objednávku, zato ja už nemôžem, podstata všetkého bola, aby aj zákazníci Telekomu mali rozprávkový kanál v slovenskom jazyku, čo sa myslím podarilo, takže nechápem tvoje rozčarovanie.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Stači keď nabuduce napišeš dovod vyradenia kanalu, keď ho vieš a nebude to treba viac rozoberať.Myslim si,že by sa to patrilo.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@hemetAle ja ho neviem ten dôvod, nie som manažer Telekomu, ja som napísal, že to môže byť jeden s dôvodov. Mimochodom na parabole.cz je diskusia, kde sa spomína, že Slovaksport už prišiel aj o švedsku hokejovu ligu a pôjde na Digisporte, takže to vyzerá tak, že celý Slovaksport je tesne pred krachom, zachvílu okrem repríz nebudú mať už čo vysielať, a žiadny zadávateľ reklamy si na takom kanále nezaplatí reklamu, keď nebude mať žiadnu sledovanosť, kedže väčšina športových fanúšikov nie je na reprízy zvedavých, ale to je len môj osobný názor.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Ľuboš Sucháň @hemet A v ostatnom s Vami plne súhlasim, ponuka HD kanálov je žalostne úboha. 3 HD stanice v základnom balíku a v platenom HD balíku okrem športov len National Geographic HD a Mooz Dance HD je skutočne na zaplakanie, nie každý pozerá v tv len šport, na tomto musí Telekom skutočne zapracovať, ani nemusí nič zaraďovať na satelit, úplne sa stačí dohodnúť s Freesatom na zdieľaní, kedže ten tam už HD stanice má

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Moje rozčarovanie nie je len mojim rozčarovaním (na tomto fóre som sa neozval neozval sám, neznamená to, že všetci ostatní sa tešia tomu super kšeftu) a každý nezávislý človek rozčarovanie asi chápe:

1)ponúkli mi kaviár (podľa mňa)objednal som, platím, tak ako sme sa dohodli... , napísali: od zajtra máš Kabanos, plať ako za kaviár a drž po dobu viazanosti hubu. Ty a Telekom  mi tvrdíte, že tak je to pre mňa lepšie... ale, čo tak napísať: "Sľúbili sme, dohodli sme sa, platíte, PREPÁČTE, Telekom za vzniknutú situáciu nemôže a ako kompenzáciu Vám ponúkame: 1.rozprávky (pre p.Martoviča a kol.),ALEBO 2.Iný športový kanál (pre mňa a kol.), namiesto ĎAKUJEME ZA POCHOPENIE

2)Niekoľkokrát ročne som u "iného operátora"(píšeš, že všetci sú rovnakí)dostal na nejakú dobu (aj 3 mesiace balíček zdarma...)

3)Podobne, keď bol "najsilnejší" sa správal aj "Ďalší operátor" (keď sa Vám nepáči, choďte...)a už najsilnejší nie je. Tak reaguje trh... a tak budeme reagovať aj my (teda ja určite, ak Telekom prudko nezmení svoje správanie)a ver tomu, že keby sme neboli oklamaní a hlavne viazaní, neboli by sme tu. Zatiaľ sme, platíme riadne, chceme, čo nám sľúbili a za čo platíme. A ak sa nedá splniť sľub z vyššej moci, máme právo a aj sme zaplatili za SLUŠNÉ SPRÁVANIE A ADEKVÁTNE KOMPENZÁCIE.

4)To je všetko, viac je zbytočné sa k téme vyjadrovať  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pri podpise zmluvy si mal nárok na filmový balík HBO na 3 mesiace zdarma, napr. Telekom pri zakaznikoch, ktorí sami zmigrovali, dal im do konca roka 2014 HD balik zdarma, sam som ho využival takmer pol roka gratis.... Ja neviem, ktorý športový kanal by tak Telekom mohol zaradiť, na výber ich už moc nie je, vždy má každa minca 2 strany, mnoho ľudí žiadalo slovenský detský kanal a Telekom im vyhovel, osobne si myslím, že vyhovel aj športovým fanúšikom, 4 Digisporty sú na malé Slovensko dosť... a to, že niekto nezvladne podnikanie a privedie televíziu do krachu je problém Telekomu?.... beriem to, že Telekom by mal zaradiť adekvátnu náhradu, ale kedže na satelite prevádzkuje aj Digi tv, sú jeho možnosti zjavne obmedzené, v IPTV je to podstatne ľahšie, ale ani tam sa žiadna náhrada asi nechystá... Myslím si,, že aj ked podáš reklamáciu, nič tým nevyriešiš, pretože so zmluvnými podmienkami si súhlasil a podpísal si ich v zmluve.... Operátori sa správajú tak ako im dovolia vlastní zákazníci... ak sa nemýlim, písal si o UPC, ale podobne sa správa aj Skylink so svojou televíziou navždy zadarmo bez poplatkov, ale to je už na širšiu diskusiu asi

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Tiež som bol medzi prvými, ktorí premigrovali a tiež som využíval hd balíček zadarmo. Miloš Tvoje príspevky čítam či tu na fóre alebo na fb, niektoré pomohli, dozvedel som sa niečo nové v predstihu, len musím sa priznať, že niekedy to fakt tak vyzerá, že Ťa platia tí manažéri z Bajkalskej.
Osobne platím telekomu za všetky služby takmer 80 eur, a viem ak spustia balík xl ešte sa to navýši asi o 3-5 eur, tak by som očakával aj nejaké vyjadrenia z Bajkalskej a nie typu,, ešte sa nemôžeme vyjadriť,, alebo,, že to nepotrvá dlho,,. Napríklad Skylink len testuje niečo nové a už sa o tom píše a tú len keď zapneš magio box a máš o jeden program menej alebo viac vtedy sa to dozvieš.. Je to politika Telekomu, že budeš prekvapený, ale to ich už nezaujíma či pozitívne alebo negatívne, lebo si viazaný..
odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Skutocne ma neplatia z Bajkalskej, tiez ma hneva ako sa Telekom sprava k zakaznikom, v Nemecku sa takto nespravaju, informacie chybaju, oznamovanie len na tlacovkach. Len porovnavanie Magia so Skylinkom alebo Freesatom je zbytocne, kedze Magio poskytuje svoje sluzby len u nas a Freesat a Skylink vo viacerych statoch, tak aj nakady na prevadzku su ine, ale to vacsina ludi nechape. Zaradit programy je najmenej, ale to by potom balik L nestal 15 eur. Prava pre Digisporty asi tiez nestali malo, do toho naklady aj za Novu a Staru Digy, takze neni vsetko take jednotvarne ako sa na prvy pohlad zda. Chapem aj to, ze 99 % zakaznikov toto nezaujima a vidia len to, ze co vsetko ma konkurencia, a nema to Magio.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar