Dobry den. Neda sa mi zaregistrovat. Prisiel mi aj kod a zadavam ho spravne.vzdy mi vypise ze je nes

Otázka

• 0
Prihlasujem sa.. Do sms mi prišiel kod a zadavam ho spravne,no vždy mi vypiše že je nespravny

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Dobrý deň,mam veľmi zlý pocit z Vašej firmy čo sa týka služieb pre verných zákazníkov.Som 10rokov odberateľom vašeho internetu.Pred pár dňami my volala od Vás pracovníčka,že ako verný zákazník mám právo na dobrú vernostnú akciu na internet a to pre to,že som odberateľom internetu v starom systéme ktorý sa 15.6 2015 bude rušiť a teraz môžem získať nový systém v dobrej akcii.Nakoľko som práve šoféroval a vedel som,že to bude trvať dlhšie tak som povedal,že nemôžem teraz rozprávať,že sa ozvem na zákaznícku linku.Dnes 27.5.2015 som sa ohlásil a ostal som v šoku, keď my pracovníčka ponúkla ako vernému zákazníkovi dvojnásobne drahší internet a ešte k tomu z viazanosťou na dva roky pre mňa nepochopiteľné ! A tak my z toho všetkého vyplynulo,že od Telekomu odídem ku konkurencii. Nakoľko ja to musím riešiť veľmi rýchlo do konca týždňa preto,že cestujem služobne na tri týždne mimo domov a na služobnej ceste potrebujem internet tak my veľa času neostáva. S pozdravom Váš možno bývalý verný zákazník Brinarovský

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar